Для чого нам музика?

0

Для чого нам музика? Над цим питанням задумувався мабуть кожен. Ось і мені нещодавно прийшла в голову ця тема для роздумів, а оскільки часу було вдосталь (а повірте, коли сидиш, чекаючи приходу самого лікаря, а перед тобою ще сім людей в черзі і четверо без черги, бо вони після ренгену і їм на повторний огляд сказали заходити поза чергою, то часу вистачає на написання половини курсової), то і варіант з’явився не один. Отож, декілька ідей «Чим може допомогти нам музика в житті».

Варіант №1

Це непоганий засіб, щоб зайняти себе чимось, сидячи в черзі, наприклад до лікаря. Як відомо, час в таких випадках тягнеться дуже довго, тому похід в поліклініку без телефону чи плеєра і навушників можна прирівняти до самогубства. Гарним додатком до цих складових може стати хороша книга, але лише за умови, що в коридорі хороше освітлення, бо псувати зір прямо в медичному закладі, погодьтеся, чи не найбезглуздіша ситуація.

Варіант №2

Музика – це ідеальна тема у випадку нових знайомств, але лише якщо Ваші музичні смаки співпадають. Знову ж таки впевнено можу сказати: якщо Вам подобається людина, яка любить той же музичний жанр, що й Ви – це гарантує успіх можливих стосунків орієнтовно на 25-30% (але якщо ви людина-мудак, то, вибачте, ніяка музика Вас не врятує). Всі незручні хвилини мовчання заповняються розмовами про улюблені колективи, хай навіть дуже безглуздими, але все ж краще, ніж тиша, яка аж тисне на мозок, а обговорюючи тексти, можна дізнатися відповіді на всі запитання, які цікавлять, але напряму спитати Ви соромитеся, слід лише правильно підібрати композицію.

Варіант №3

Якщо ми вже заговорили на тему стосунків, то слід згадати, що нажаль вони не завжди бувають вдалими і щасливими. В таких випадках частенько починається депресія, найкращим засобом від якої є…. звичайно ж музика, бо найліпшими ліками є те, що дарує позитивні емоції. Тому коли Вам сумно, без вагань вмикайте улюблені композиції і насолоджуйтесь.

Варіант №4

Ще однією позитивною рисою музики є те, що це просто ідеальне доповнення до занять спортом. Часто буває так, що змусити себе піти в спортзал в деякій мірі важче, ніж розібратися з інтегралами та логарифмами, але тримати себе в формі необхідно, і ось під улюблені композиції і бігти приємніше, і «залізо» стає легшим.

Варіант №5

Погодьтеся, що для успіху в роботі дуже важливо займатися справою, яка люба серцю, тому якщо Ви завжди хотіли стати спеціалістом з системного програмування, а батьки силоміць водили Вас в музичну школу на відділення гри на гітарі, то шанси на успіх в музичній кар’єрі досить таки малі, або ж навпаки: Ви все дитинство марили грою на барабанах, буквально вимолювали право відвідувати заняття, то Ви навряд чи станете успішним бізнесменом, як хотів батько, натомість шлях у світ музики повністю відкритий і є реальний шанс, що улюблене заняття незабаром почне приносити дохід.

Варіант №6

Лікувальний інструмент. Вважається, що вплив звукових вібрацій певного інструменту, здатне впливати і зцілювати конкретний орган. Ось рекомендації фахівців, які ви можете взяти собі на замітку:

Піаніно – допомагає роботі щитовидної залози;
Духовий орган – додає ясність розуму;
Барабан – нормалізує ритм серця і роботу кровоносної системи;
Флейта – розширює, очищає і відновлює роботу легенів;
Скрипка – відновлює душевний спокій, спонукає до співчуття і самопожертви;
Віолончель – благотворно впливає на нирки;
Арфа – робить позитивний вплив на роботу серця;
Саксофон – стимулює сексуальні бажання;
Акордеон (баян) – покращує роботу всіх органів черевної порожнини;
Цимбали – очищають і нормалізують роботу печінки.
Звичайно ваше ставлення до цього може бути скептичним, але чому б не перевірити?

Варіант №7

І звичайно найбільш актуальним на сьогодні буде саме останній пункт. Музика – це один з найкращих подарунків. Скоро новорічні свята, а якщо Ви читаєте цю статтю, то я впевнена на 200%, у Вас є друг- чи подруга-музикант, які займаються музикою і яким хочеться зробити оригінальний та бажаний подарунок. Звичайно, продавати нирку, щоб купити новий музичний інструмент – це не найкраща ідея, але подарований торт у формі гітари або барабанна установка з цукерок запам’ятаються надовго.

Отож, не бійтеся впустити музику в своє життя і вона зможе внести в нього певні барви або навіть стати його сенсом.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні