"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Кумир – добрий приклад! Частина – 1.

bib

Вони – відомі українські музиканти, для яких відкриті всі сцени країни. У кожному місті вони мають своїх шанувальників. Їхні пісні у кожного з нас на вустах. Але час не стоїть на місці, з юних і безтурботних вони стали дорослими та мудрими. Саме з них треба брати приклад, аби бути по-справжньому людяними.

Андрій Кузьменко, гурт «Скрябін»

Свою творчість Андрій Кузьменко почав з електронної музики. Але саме 29 червня 1989 рому почався відлік творчого шляху усім нам відомого гурту «Скрябін». Плоди роботи команди вилилися у 18 альбомів, безліч кліпів та виступів. За 25 років творчості змінилося як звучання, тексти, так і сам Андрій. З молодого, амбіційного юнака він став справжнім чоловіком, який був одним з найкращих синів своєї країни. Його й сьогодні продовжують цінувати за чесність та позитив, які він ніс оточуючим.

Сашко Положинський, гурт «Тартак», «Був’є»

У 1996 році на очі Сашку потрапило оголошення про фестиваль «Червона Рута». Для участі необхідний був гурт, 3 пісні і заявка. З наявного були лише 4 пісні і назва для гурту. Не вистачало лише учасників. Укомплектований новостворений гурт, який отримав назву «Тартак» та прийняв участь у фестивалі, став лауреатом 1-шої премії в жанрі танцювальної музики. В арсеналі гурту 12 студійних альбомів, сингли, кліпи та безліч концертів. Такий шлях становлення Сашка як музиканта підкріплюється його висловом: «Треба жити так, щоб було добре мені, і при цьому нікому не заважати».

Женя Галич, гурт «O.Torvald»

Наймолодший учасник нашого топу Євгеній Галич справді відданий своїй справі. Ще на навчанні в інституті він твердо вирішив не займатися нічим окрім музики. Грав з 1999 по 2005 рік у полтавському гурті «Крути! Педалі». У 2005 році разом зі своїм другом створив гурт  «O.Torvald», пісні якого грають у багатьох плеєрах української молоді. На рахунку «O.Torvald» 6 альбомів, відеокліпи й виступи на всіх великих музичних фестивалях країни. У 2013 році в Жені народилася донька, тому він може похвалитися не лише музичним, але й батьківським досвідом.

Валерій Харчишин, гурт «Друга ріка»

У 1995 році Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський засновують гурт Second River. Під час підготовки до фестивалю «Червона рута» назву було змінено на «Друга Ріка». За роки існування гурт набув статусу одного з найуспішніших на українській сцені. Але, незважаючи на свій статус, Валерій на власному досвіді знає, наскільки цінне людське життя. Видужавши після жахливої ДТП Харчишин став серйозно займатися благодійністю та сказав такі слова: «Врешті-решт я розумію, що всі ми ходимо під Богом і це може трапитися з ким завгодно. І я не виняток. Треба жити далі, і я дуже хочу жити, хочу творити, мені ще є багато чого сказати. Я щасливий від того, що я живий».

Вадим Красноокий, гурт «Mad Heads XL»

Закінчення Зварювального факультету НТУУ “КПІ” не завадило Вадиму Красноокому стати чудовим музикантом. Своїм прикладом Вадим показує, наскільки важливо не зупинятися і йти до мети, не боячись щось змінювати. Так у 2004 році рокабілі-гурт «Mad Heads», подвоївши свій склад за рахунок потужної духової секції, став ска-панк гуртом «Mad Heads XL». І ці зміни на краще, адже зробивши такий ризикований, але обдуманий крок, Вадим та «Шалені голови» швидко сягнули нових висот.

Автор: Кір Болтков | Крок-у-Рок

  • Tweet

Mad Heads XL O.Torvald був'є Вадим Красноокий Валерій Харчишин Друга Ріка Женя Галич Кір Кузьма Скрябін сашко положинський Скрябін Тартак