АНОНС: DARK ACOUSTIC FESTIVAL в арт-клубі Теплий Ламповий

0

Запрошуємо всіх на DARK ACOUSTIC FESTIVAL – справжнє свято темної інструментальної музики!

 

 

Мета фестивалю DARK ACOUSTIC FESTIVAL – влаштувати справжнє акустичне свято для цінителів темних матерій та інструментальної музики! Розширити Ваші музичні смаки, і презентувати творчість чудових українських та зарубіжних команд, які роблять якісну музику та заслуговують на увагу.

В цей вечір для вас будуть грати та співати – Обійми Дощу, Zwyntar, Roman Semenchuk (Dimicandum), Katarina Gubanova (Miss Key), Sleep Keepers.

Хедлайнером готично-акустичного свята під назвою  DARK ACOUSTIC FESTIVAL стане німецько-австрійський гурт PERSEPHONE, проект вокалістки L’Âme Immortelle Соні Краусхофер.

Музика PERSEPHONE – це спокійне мелодійне звучання з класичними інструментами і захоплюючим вокалом Соні, що оповідає романтичні, фантастичні, вражаючі історії. Під час концертів PERSEPHONE чітко дотримуються акустичного звучання, а атмосфера їхніх виступів завжди носить сильний театральний характер.

В рамках DARK ACOUSTIC FESTIVAL гурт представить як свої старі хіти, так і пісні з нового компакт-диску, який має назву «Perle» і заснований на романі «Die andere Seite» («Інша сторона») австрійського ілюстратора Альфреда Кубіна. Художник, відомий своїми жахливими картинами, повних химер, бере читача в місто мрії, місце постійно оповите туманом і темрявою. Соня Краусхофер і композитор Мартін Хьоферт занурилися в глибину всесвіту неспокійного генія, натхненні його апокаліптичними образами.

Інша сторона – це розповідь про казкове місто під назвою Perle. Коли головна героїня потрапляє в це місто, її переповнюють надії, і вона рада почати там нове і краще життя, на початку їй все здається прекрасним, але місто змінюється, і Велика Вартова башта має таємничий вплив на жителів. Сни і реальність зливаються, етичні цінності залишають місто, і, врешті-решт, ця історія перетворюється в історію гігантського розпаду.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА DARK ACOUSTIC FESTIVAL ?

  1. Відмінно провести суботній вечір та зануритися в атмосферу готично-акустичного свята.
  2. Спробувати віднайти свою «іншу сторону» та казкове місто під чарівні пісні PERSEPHONE та музику інших талановитих і яскравих учасників.
  3. Поспілкуватися з однодумцями, розширити свої музичні смаки, відпочити від сірих буднів і почати мріяти!

Дата: 21 квітня
Початок: 18:00
Місце проведення: Арт-клуб Теплий Ламповий (вул. Глибочицька, 72)

Квитки:
Передпродаж до 15 березня – 250 грн.
Після 15 березня – 300 грн.
В день концерту – 350 грн.

Придбати квитки можна тут: https://concert.ua/en/eventpage/dark-acoustic-festival
Сторінка події на Facebook: https://www.facebook.com/events/398371117278049/


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні