В Києві відбудеться перший український power-metal фестиваль

0

Фестиваль Power Of Ukraine пройде 23-го вересня в столичному клубі MonteRay Live Stage та збере на одній сцені сім українських power-metal колективів.


За словами організаторів заходу – гурту Sunrise та веб-журналу Daily Metal – фестиваль має на меті популяризацію жанру в рамках української важкої сцени. «Одне із завдань, які ставить перед собою команда Power Of Ukraine – довести, що такий напрям металу, як power metal, є досі актуальним та спрямованим на широкого слухача. Цей жанр має право на життя в нашій країні, має своїх шанувальників та окрему “нішу” в металі. Саме це ми і хочемо показати».
Лайн-ап заходу буде представлений сімома колективами з різних куточків України. Серед них – як титани жанру (Morton, Sunrise, W.Angel’s Conquest), так і досить молоді команди (наприклад, львів’яни Рай Із Твоїх Снів). Також на сцені фестивалю Power Of Ukraine 23-го вересня зіграють Mirratal, Defiant (Запоріжжя) та Scarleth.
Квитки на фестиваль Power Of Ukraine можна придбати на сайті: http://kvytky.com/event/power_of_ukraine/23.09.17_16:00, а також в магазинах Core Metal Shop і Мясо.
Офіційні зустрічі фестивалю в соціальних мережах:
https://vk.com/powerofukraine
https://www.facebook.com/events/452464098450838


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні