“Зараз ера технологій. Але покидатися сніжками досі в моді.” – Андрій Рудик “НЕ лізь, БО вб’є”

0

«НЕ лізь, БО вб’є» – ін’єкція свіжої порції драйвової музики. Шалений гурт з Вінниці розігріє своїми гарячими піснями найлютішу зиму. Рок-бенд був зібраний у 2011 році. За цей час вони досягли значних успіхів, побували на багатьох фестивалях, а найголовніше – здобули любов українських слухачів. Тому пропонуємо вам вмикати гучніше пісні з альбому «Кіловати» й читати відповіді  Андрія Рудика, вокаліста гурту, який розповів про свій власний Новий рік та почуття, пов’язані з ним.

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком? Який спогад найпершим спадає на думку?
Андрій: Ну, в дитинстві це прикрашання ялинки. Запах мандиринок. Купа хавки й цукерок. Усі вітають один одного й пригощають солодощами. Колядки-щедрівки. Перші зароблені гроші. Посівання. Похід з батьками на центральну ялинку. Багато новорічної музики й казкова атмосфера. А в зрілому віці це нескінченний потік корпоративів. Річні звіти. Запари на роботі. А в студентські роки – сесія. Новорічні свята, в першу чергу, – це можливість заробити гроші. Але святковий настрій присутній, хоч і не такий яскравий, як у дитинстві.

КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?
Андрій: Одного разу ми святкували Новий рік дуже великою компанією. Взяли в оренду приватний будинок. Приблизна кількість – десь 40 осіб. Святкували три дні. Було шумно, весело та креативно. Усі люди різноманітні, і тому коли ти міняв коло спілкування, завжди було цікаво, і було про що поговорити. Були і репери, і представники регі, року і навіть барди. Уся компанія самодостатня і самоорганізована. Було безліч казусів та незручних моментів. Сама атмосфера і розмах вечірки нагадала мені фільм “Вечірка ікс”. Це було тільки раз у моєму житті. Такого, на жаль, більше не повторювалося. Тому, гадаю, саме таким має бути ідеальний Новий рік.

КуР: Який подарунок на Новий рік Вам запам’ятався найбільше?
Андрій: Якось у дитинстві старша сестра взяла мене із собою в дорослу компанію зустрічати Новий рік. Мені там дуже сподобалось, і було дуже цікаво. Це, мабуть, найкращий подарунок. Адже більшість дітей, що мають старших братів чи сестер, такої можливості не мають.

КуР: Про що мріяли в дитинстві? Які бажання загадували?
Андрій: Чогось конкретного не можу пригадати. Мріяв, щоб випало багато снігу й був дуже сильний мороз, аби не йти до школи. Мріяв, щоб телевізор показував більше ніж два канали. Мріяв про нові лижі, або хоча б однакові. Мріяв, щоб до Нового року батьки повернулись із заробітків, і ми всі разом святкували. А ще мріяв поцілувати дівчину, яка мені дуже подобалась у школі.

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?
Андрій: Випадково відірвав йому бороду.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше в дитинстві?
Андрій: Любив кутю, а також ламанці. Ламанці – це щось на зразор листкового тіста, порізаного на квадратики 3 см, з маком і цукром. Нагадує маленькі подушечки.

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?
Андрій: “Сам удома”, всі частини. А ще фільм про 12 місяців.

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку? (зайчиком, сніговичком, сніжинкою і т.д.)
Андрій: Я був монахом.

КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?
Андрій: Купуй біткойни, чувак, і скажи батькам, щоб відправили тебе в музичну школу. А потім на програмування. А такого-то числа візьми кредит у гривнях і поміняй на долари. І вчи англійську мову, бо помреш, якщо не вивчиш. І та діваха, шо тобі подобається, не варта твоєї уваги.

КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?
Андрій: Ну звісно. Це ж частина культурної програми будь-якого новорічного корпоративу.

КуР: Який сучасний Новий рік у дітей? Як Ви думаєте, чи змінилося щось?
Андрій: Усе міняється. Зараз ера технологій. Але покидатися сніжками досі в моді. Своїх дітей поки не маю, тому важко відповісти на це питання.

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?
Андрій: Бажаю читачам веселих свят. Достатку, здоров’я і хорошого настрою. Щоб нарешті наша країна позбулася кровосісів. Була сучасна, реформована, сильна й незалежна. Щоб українцям ніколи більше не доводилося їздити на заробітки на чужину. Щоб закінчилась війна на сході і настав мир. Щоб Крим став знов українським. Ну і, звісно, слухати рок, особливо український, ходити на концерти й культурно розвиватися.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Дивлячись на «Kompas»

Сьогодні ми зайдемо за межі розуміння класичної рок-музики й роздивимось уважніше цікавий проект “Компас”. Він був створений талановитими музикантами, серед яких вокаліст гурту “АННА” – ...