“Мрій і бажань завжди було багато” – Михайло Бучковський “Шосте Чуття”

0

Якби художники малювали пісні рок-гурту «Шосте Чуття», то це були б яскраві полотна з чуттєвими квітами або бурхливими солоними хвилями? Чи це був би арт-хаус із дивними лініями та божевільними фігурами? Чи знайшлось би там місце новорічним ліхтарикам та яскравим іграшкам на зеленій ялинці? Давайте це з’ясуємо і дізнаємось про Новий рік у Михайла Бучковського  – фронтмена та вокаліста гурту.

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком?
Михайло: Із цим святом, звісно, пов’язані найприємніші емоції! Новий рік – це завжди можливість та привід почати нову сторінку свого життя. Львів у цей час дуже гарний, вкритий снігом, місто охоплює святкова метушня – багато туристів, усі поспішають придбати подарунки та продукти до святкового столу, а я як завжди готуюся до виїзду в дорогу, бо зазвичай працюю в цей день.

КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?
Михайло: Для мене ідеальний Новий рік – це десь у горах, у якійсь маленькій засніженій хатині з родиною, близькими друзями, з олів’є, шампанським і шашликом на мангалі.

КуР: Який подарунок на Новий рік у дитинстві Вам запам’ятався найбільше?
Михайло: Традиції дарувати подарунки на Новий рік у нас не було, тільки на Миколая. Найбільше запам’яталося, коли мені подарували великий срібний пістолет на кульки, яким я ледь не вибив братові око.

КуР: Про що мріяли в дитинстві? Які бажання загадували?
Михайло: Мрій і бажань завжди було багато. Дуже хотів нову круту гітару Fender Stratocaster, обов’язково кольору sunburst. І таки отримав у подарунок інструмент, хоча й простіший, саморобний, але на той час це для мене було великим щастям!

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?
Михайло: Уже точно не пригадую, бо коли хотів спіймати, хто то кладе мені під подушку подарунки, завжди засинав.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше в дитинстві?
Михайло: Найбільше на Різдво я любив і досі люблю пампухи з повидлом. Пригадую, мама деколи по традиції запихала в них копійки, щоправда, не пригадую, чи то на гроші, чи то на нові зуби.

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?
Михайло: Той, який цілий світ вважає різдвяною традицією – «Сам удома». У пострадянському просторі – «З легким паром», який я так жодного разу повністю не подивився, та й не хочу вже дивитись.

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку?
Михайло: Пригадую, що переважно був зайчиком, і навіть мав хвіст із натурального хутра!

КуР: Які традиції були у Вашій родині? Чи дотримуєтесь Ви їх у дорослому житті, створивши власну сім’ю?
Михайло: Одна з хороших традицій – це освячення татом нашої квартири святою водою, я мав йти за ним з тацею хліба і пампухів, і як ви здогадуєтеся, до кінця освяти пампухів на таці вже не залишалося.

 КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?
Михайло: Сказав би: «Ей, чувак, забий на футбол, а йди в музичну школу на баян!»

 КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?
Михайло: Новорічна або інша казка потрібна всім, бо серед щоденних одноманітних клопотів має бути особливе світло і тепло. Новорічні та різдвяні свята саме для цього – це можливість зібратися усією родиною, колядувати та святкувати разом.

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?
Михайло: Вітаю всіх з Новим роком і Різдвом! Збирайтеся частіше разом, колядуйте, дотримуйтесь і передавайте своїм дітям традиції. Не сидіть дома, бувайте більше на свіжому повітрі, відпочивайте, насолоджуйтеся життям і не шкодуйте грошей для колядників! ;)

Давайте слідкувати за творчістю гурту в соціальних мережах:
https://vk.com/the.sixth.sense
https://soundcloud.com/shoste_chyttia
https://www.youtube.com/channel/UCz6ziJQmXWOY5_HYJr-u8Rw
https://www.facebook.com/shostechuttia/?fref=ts

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Roll Models

Сьогодні я познайомлю Вас із гуртом, який має якісне та позитивне звучання, відмінне виконання тексту англійською мовою та що головне, уміння будь-коли підняти Ваш настрій. ...