Міні-тур «Redlake Circus» (GER) та «Weesp» (BY) в Україні

0

Незабутнє шоу чекає на українських фанатів. Німецькі психоделічні рокери «Redlake Circus» разом з білоруськими альтернативними рокерами «Weesp» анонсували міні-тур Україною.

Виступи берлінців «Redlake Circus» супроводжуються не тільки музичним, але і театральним шоу. Атмосфера живих концертів перенесе вас в атмосферу містичної казки про похмурих богів і їх не менш похмурих антагоністах, з легким присмаком звичних для сучасної Німеччини розваг.

А експериментатори з Білорусі – «Weesp» подарують атмосферу справжнього альтернативного року. Свої досліди з жанрами та інструментами, дозволили створити свій характерне та мелодійне гітарне звучання, а використання оксамитових аналогових синтезаторів лише додає родзинки неперевершеності стилю.

В рамках туру гурти планують дати два концерти в Києві та Харкові. 8 грудня свої двері відкриє клубу «Теплий Ламповий» (колишній К.point), а вже за день, 9/12 хлопці розірвуть сцену Харківського клубу «LF club».
Рекомендуємо придбати квитки в касах ваших міст заздалегідь , всього за 70 гривень. Адже в день концерту буде здорожчання – 90 гривень.

З подробицями по заходах ви можете ознайомитись за посиланнями:

Київ
FB: https://www.facebook.com/events/130896030902210/
VK: https://vk.com/blacksails_kiev

Харків
FB: https://www.facebook.com/events/1944705925796976/
VK: https://vk.com/blacksails_kharkov

Спеціальними гостями на київському концерті будуть експериментальні альтернативщики «Parallels Never Touch», а в Харкові – хард-рокери «The BeatChess». Тож не пропустіть свій шанс почати зиму з гарячої атмосфери.

Redlake Circus в мережі:
http://www.redlakecircus.com/
https://www.facebook.com/RedlakeCircus/
https://redlakecircus.bandcamp.com/

Weesp в мережі:
http://weespofficial.com/
https://vk.com/weespband/
https://www.facebook.com/weespband/

Саппорт:
Parallels Never Touch (Киев)
https://vk.com/parallels_never_touch
https://www.facebook.com/parallels.never.touch/

The BeatChess (Харьков)
https://vk.com/thebeatchessrockband/
https://www.facebook.com/thebeatchess/


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Jollys

Привіт. Сьогодні я коротенько б хотів розповісти про один який  цікавий гурт з Одеси, який називається Jollys.  Тому сідаємо зручніше і починаємо читати. Група, про ...