Пісні миру Стас Ленін [Band] у Запоріжжі

0

Панк-гурт із сонячної Одеси цієї осені відправився в «Безкінечний тур» на підтримку нового ЕР «Песни миру», який охоплює найбільші міста України. Цієї суботи Стас Ленін [Band] штурмували Запоріжжя. «Крок у Рок» не зміг оминути такої яскравої музичної події, не поцікавившись, як минають концерти одного з найбільш гастролюючого колективу.

Відео-інтерв’ю

Кожен виступ формації – це шалений вибух джазово-рок-н-рольних турбін, атмосфера яких змінюється раз за разом. Передбачити, яким буде виступ у новому місті неможливо, тому що хлопці знайдуть чим здивувати слухачів – починаючи від епатажних костюмів (цього разу драмер був тільки в краватці та шортах), відривних танців та закінчуючи цікавим тандемом потужного вокалу з неймовірною легкістю звучання.

Міні-альбом гурту «Песни миру» вийшов досить веселим, позитивним та атмосферним. Це музика, яка проміниться щирими текстами, саме те, що потрібно холодними осінніми днями. Виступ супроводжували енергійні пісні з нового ЕР («Песни Миру», «ХлопчатаДивчата», «Безделье», «Funk Story», «Не прощальная!?»), а також минулі хіти, такі як «Файно», «Он и Она», «Будь совершенна», «Бархат». Улюблені композиції запалили різнокольоровими вогнями танцпол у запорізькому «Chicago Blues», не залишивши шансів похмурому настрою. Важливим атрибутом шоу-програми були шалені танці, від яких очі відвідувачів палали сяючими іскорками, а тіло віддавалося дикому ритму енергійних мелодій.

Побачити, почути та оцінити концертну програму гурту вже мали змогу Одеса, Київ, Житомир, Хмельницький, Харків, Дніпро, Переяслав-Хмельницький, Лугіни, Вінниця. Музиканти пообіцяли, що це не прощальний тур, і вони ще обов’язково відвідають Запоріжжя, а поки попереду в Стаса Леніна і його команди нові міста, нові країни та нові вершини.
Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей!

Чупис Марина

Фотозвіт з концерту:


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія гурту “The Sorrow”

Кожний справжній металіст повинен знати, що метал гурти різних країн – різні не схожі один на одного. В них різне звучання, різне сприйняття, різна категорія ...