Стас Ленин [BAND] порадує фанів власним мультфільмом

0

Одеські панк-рокери відзняли анімаційний кліп на пісню «Дом» зі свого однойменного альбому. Презентація відео запланована на вересень, невдовзі після виходу платівки «Песни Миру».

Доки одні влітку засмагали на пляжі чи відривалися на рок-фестивалях, інші продуктивно працювали і тому вже готові показати світу плоди своєї праці. Такими є і «Стас Ленин [BAND]», яких уже по праву називають одним із гуртів України, які гастролюють найбільше.

Однією з новинок, представлених музикантами, стане анімаційне відео на пісню «Дом», яке офіційно побачить світ 12 вересня на концерті в одеському More Music Club. Захід буде приурочено до Дня Народження фронтмена гурту Стаса Леніна, а в презентації візьмуть участь мультиплікатори, які працювали над кліпом. Окрім цього там покажуть цікаві моменти з бекстейджу та особливості процесу роботи з анімацією.

«Любитель мультфільмів має зробити власний мультфільм, – розповідає Стас. – Я вже думаю над продовженням. Скоро вийде новий альбом, і я одразу надішлю мультиплікаторам ще одну пісню, на яку хочу зняти подібний кліп».

Зараз гурт активно працює над альбомом «Песни Миру». Нещодавно повернувшись із одного туру, музиканти вже планують вирушити у новий, який розпочнеться 19 серпня у Новій Каховці, але вже з оновленим складом.

Детальніше про гурт та дати туру можна дізнатися на сторінках у соцмережах:

https://www.facebook.com/stasleninband/
https://vk.com/stas_lenin_band
https://vk.com/stas_lenin

 

Автор: Анастасія Пекарська

 

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні