Стас Ленин [BAND] презентував світові свій новий альбом

0

Панки з Одеси не перестають дивувати своїх фанів новинками. Нещодавно відзнявши анімаційний кліп на пісню «Дом», постійно перебуваючи на гастролях, музиканти не затягували з матеріалом і презентували новий альбом «Песни Миру».

Суспільство звикло, що панк – це обов’язково протест, агресивний темп та політизація текстів. Однак, Стас Ленин розвіює цей міф, вдало експериментуючи зі своїм звучанням, у якому поєднуються гітарні, клавішні, барабанні партії, ну і як же без духових? Тож «Песни Миру» – це такий собі «добрий панк-рок».
Загалом до альбому увійшло 5 пісень, написаних російською, українською та англійською мовами. Починається платівка однойменним треком «Песни Миру», а закінчується піснею «Не прощальная!», ніби натякаючи на те, що попереду нас чекає все більше і більше цікавого.
Треки в альбомі досить атмосферні, позитивні та життєрадісні. У кожної пісні є власне, характерне лише для неї звучання, яке не можна сплутати з іншими, у кожній ховається власна історія та власна проблематика, але всі вони легко сприймаються завдяки оптимістичній манері подачі матеріалу.
«Песни Миру» можна послухати на сторінках гурту в соцмережах:
https://www.facebook.com/stasleninband/
https://vk.com/stas_lenin_band
https://vk.com/stas_lenin
а також на
https://soundcloud.com/stasleninband/sets/pesni-miru

Також Стас Ленін презентував відео на пісню “Дом”, переглянути який можна тут:

Автор: Анастасія Пекарська


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні