Стас Потапенко з “Sale Only” про Новий рік

0

Розвіюємо зимовий холод разом з гарячими командами. На черзі качовий метал-гурт з Дніпра «Sale Only», з яким ніякі замети суму та снігопади самотності нам не загрожують. Адже вони знають «коли сліпий побачить світло» та як сильно треба кричати, аби бути живим. Незважаючи на глибину текстів та важкість музики, в житті та на сцені це різні люди. А коли розмова заходить за світле зимове свято, фронтмена гурту просто не впізнати.  Сьогодні своїми новорічними спогадами з нами поділився талановитий музикант гурту «Sale Only», директор чи просто Бос журналу «Крок у Рок» Станіслав Потапенко.

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком?

Cтас: Мандаринові коти, мандаринки, величезні залпи салюту. Це якщо коротенько. Новий рік повний позитивних емоцій, бо з дитинства мені батьки втирали, що то якась казка. Уже згодом я зрозумів, що подарунки приносить сусід з бородою та перегаром.

КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?

Cтас: Щасливий. Якщо я щасливий, то немає різниці де я і хто я. Цього року маю мрію поїхати в Карпати на гарячі джерела. Посидіти в теплій водичці, поки навкруги лютує зима, а потім стрибнути на сноуборд і вниз головою по снігу, як у дитинстві.

КуР: Який подарунок на Новий рік у дитинстві Вам запам’ятався найбільше?

Cтас: Мені подарували приставку. Я тоді мріяв про неї, і мрія збулася. Я не відлипав усі канікули. Танчики, Маріо й т.п.

КуР: Про що мріяли в дитинстві? Які бажання загадували?

Cтас: Я був і лишаюся мрійником, тому загадував нездійсненні. А тепер намагаюся здійснити.

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?

Cтас: Сам здогадався. Борода ж не справжня. Діду не боляче, коли смикаєш.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше в дитинстві?

Cтас: Фрукти й цукерки. Величезні такі пакунки з цукерками!

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?

Cтас: Якщо пісня, то скоріше за все Скрябін – Буковель. А з мультиків це «Кубо і легенда самурая».

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку? (зайчиком, сніговичком, сніжинкою і т.д.)

Cтас: Точно пам’ятаю фотку з вушками кролика.

КуР: Які традиції були у Вашій родині? Чи дотримуєтеся Ви їх у дорослому житті, створивши власну сім’ю?

Cтас: Здається, в нас не було нічого особливого, все як у всіх. Ялинка, шампанське, гуляння до ранку. Зараз я вже маю власні традиції. Наприклад, настільні ігри. Зараз дуже багато крутих україномовних іграшок. От нещодавно відкрив для себе «Оранж Квест». Простий, але дуже захопливий.

КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?

Cтас: Я б сказав не кидати заняття музикою та не вірити деяким людям.

КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?

Cтас: Звісно. Інакше диво зникне з цього світу, бо дорослі забудуть, як влаштовувати казку маленьким.

КуР: Який сучасний Новий рік у дітей? Як Ви думаєте, чи змінилося щось?

Cтас: Не знаю, який сучасний, не маю власних дітей. Але я думаю, що в рази крутіший за мій. Зараз стільки всього є! Ґаджети, розваги в неймовірній кількості, смаколиків ціла купа! Яким ще може бути Новий рік з таким стафом?

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?

Cтас: Любі читачі. Якщо ви дочитали аж сюди, то це значить, що я недарма старався, відповідаючи, не дарма старався раніше й старатимуся ще. Дякую вам, що ви поруч з нами, що пишете нам підбадьорливі слова й робите речі, якими варто пишатися. Лишайтеся такими, якими ви є – особистостями з великої літери «О», і йдіть лише своїм шляхом! З великою любов’ю до всіх вас, до журналу Крок у Рок, до всієї країни – Станіслав Потапенко.

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рокабі́лі, бро.

Сьогодні я хочу познайомити Вас з таким музичним стилем як рокабілі. Рокабі́лі (англ. Rockabilly) — одна з ранніх форм рок-н-ролу, у якому поєднувались елементи ритм-енд-блюзу ...