Такими їх пісні не чув ще ніхто: гурт DETACH у супроводі симфонічного оркестру

0

Вони підкорили рок-сцену України і серця шанувальників. Ці бунтарі завжди на слуху. Хлопці грають на фестивалях, влаштовують тури, з’являються на радіо і телебаченні, і навіть створюють комікси! Вони вже довели, що в Україні є справжні рокери.

DETACH завжди готові здивувати своїх прихильників. Чого тільки вартий акустичний вечір на пароплаві «TITANIC PARTY» або новорічний «Утренник»!

Цієї весни хлопці готують нове шоу, про яке довго мріяли. Улюблені пісні із попередніх альбомів, та нещодавні релізи, пролунають у супроводі симфонічного оркестру! Олексій Веренчік зазначив, що весь концерт від “А” до “Я”, кожне аранжування, вони створять самі. Також гурт пообіцяв появу на сцені й інших, добре відомих музикантів в найнесподіваніших амплуа. На які ще сюрпризи чекати?

ТАКИЙ концерт хлопці приготували для столиці! Київ, 10 березня в ДК КПІ (проспект Перемоги 37) о 19:00 один з кращих гуртів країни буде чекати на вас, щоб подарувати незабутній вечір! Радимо не нехтувати цією можливістю і зануритися в новий музичний світ від DETACH!

 

Сторінка гурту в фейсбуці https://www.facebook.com/detachmusic/

Автор: Полигаєва Альона


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні