“У дитинстві мрії завжди були більш матеріальні ніж тепер.” Андрій Гриньков “Патроничі”

0

«Ми зачекалися давно Новорічного кіно! На душі у нас тепло …», коли в навушниках грають «Патроничі»! Якщо снігові замети штурмують вашу оселю, то краще зігріти її зсередини м’якими та добрими піснями івано-франківських хлопців. Нещодавно команда презентувала кліп на пісню «Цієї осені». А поки ви завантажуєте відеороботу, пропонуємо вам познайомитися з відповідями на наші питання від фронтмена гурту Андрія Гринькова. 

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком? Який спогад найпершим спадає на думку?
Андрій: Найбільше мені запам’яталося, як ми з друзями зустрічали Новий рік під горою Кукол, що високо в Карпатах. Ніякої цивілізації, ніякого комфорту, зате багато екстримальних вражень. Засніжені гори, чудові краєвиди й хороша компанія. Такі мандрівки запам’ятовуються надовго.

КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?
Андрій: Це коли всі близькі тобі люди поруч. Усі живі, здорові й у хорошому настрої. Недарма кажуть: як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Це світле свято, яке дає початок новим звершенням.

КуР: Який подарунок на Новий рік у дитинстві Вам запам’ятався найбільше?
Андрій: Насправді в моїй сім’ї не було традиції дарувати щось дітям на Новий рік. Для цього існувало свято Миколая. Максисмум, що дітям діставалося на Новий рік – це зірвані з ялинки солодощі.

КуР: Про що мріяли в дитинстві? Які бажання загадували?
Андрій: У дитинстві мрії завжди були більш матеріальні ніж тепер. Іграшки, машинки, приставки – список можна було продовжувати до нескінченності. Тепер мрії направлені більш у духовному напрямку. Хоча від нової гітари я б не відмовився і зараз.

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?
Андрій: На Західній Україні, і в Івано-Франківську зокрема, святий Миколай більш популярний ніж Дід Мороз, хоча розумію, що в дитинстві це сприймалося як синоніми. А в чому правда полягає? Особисто в мене подарунки під подушкою з’являються й досі. Я не знаю, як це відбувається.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше в дитинстві?
Андрій: Насправді мої смаки і зараз не дуже помінялися. Люблю домашні пісочні горішки з карамеллю, цукерки «Зоряне сяйво» і побільше мандарин. Без них в зимові свята ніяк… цей смак одразу навіює новорічну атмосферу.

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?
Андрій: У цьому плані я не буду оригінальний. «Сам удома» з Маколеєм Калкіним впевнено бере перше місце в топі новорічних фільмів.

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку? (зайчиком, сніговичком, сніжинкою і т.д.)
Андрій: Ой, я навіть не пам’ятаю, якщо чесно. Але найвірогідніше зайчиком або якимось іншим сірим звіром. Щось у цьому дусі.

КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?
Андрій: Я б нічого не міняв, моє зимове дитинство було класним.

КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?
Андрій: Думаю, нам усім іноді потрібно забути про проблеми й турботи і зануритися в новорічну казку. Треба повчитися в дітей бути іноді трохи безтурботними. Хоча б у новорічну ніч.

КуР: Який сучасний Новий рік у дітей? Як Ви думаєте, чи змінилося щось?
Андрій: Ялинка, гірлянди, бенгальські вогні – це речі, які актуальні, й асоціюються з Новим роком завжди. І не важливо, чи тобі 5, чи 25. Чи на вулиці 2000-й, чи 2017-й. Звісно, час йде вперед і все міняється, але суть свята, думаю, не змінилася.

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?
Андрій: Хочеться побажати, щоб у Новому році в усіх траплялися тільки хороші події і гарні враження. Бережіть близьких людей і не тримайте ні на кого зла. Бажаємо затишку та любові Вам і Вашим родинам. А «Патроничі» зроблять усе для того, щоб 2018- й був максимально музичним і драйвовим роком.

Зацікавились? Гайда шукати в мережах:

Vk: https://vk.com/patronu4i_band
FB: https://www.facebook.com/Patronychi
Instagram: https://www.instagram.com/patronychiband/
Youtube: https://www.youtube.com/user/SabotorThe
Офіційний сайт: http://patronychi.com.ua/

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт SUNRISE випускають новий альбом

Київський power metal гурт SUNRISE 19-го січня  представить слухачам новий альбом ‘Absolute Clarity’. У реліз увійдуть 10 нових пісень, в числі яких дві композиції, видані ...