У Києві відбулася презентація нового альбому Azathoth Circle

0

У неділю, 8 жовтня, у столичному клубі MonteRay Live Stage київська метал-команда Azathoth Circle презентувала свою платівку «Across The Wounds». На презентації гурт також підтримали дружні команди, серед яких RE:spawn, Edwin Hubble та BAD PIT.

Фото: Гурти які розігрівали “Azathoth Circle”

Даний альбом став першим повноформатним лонгплеєм у творчому доробку гурту. «Across The Wounds» представляє собою цілісну розповідь, яка створювалася на глибоко особистих образах та емоційній ліриці. Під час концерту музиканти виконали як пісні з нового альбому, серед яких «Heart on fire», «Crowned», «Everything comes real» та інші, так і треки з минулих релізів.
Виступ відбувся в містичній та подекуди моторошній атмосфері, якій сприяли і місце, і вигляд артистів. Наприклад, солістка Azathoth Circle Олександра кілька разів змінювала образи, виходячи на сцену то в усьому чорному, то в яскравому криваво-червоному. Це все, вкупі зі світловими спецефектами та димомашинами, додавало настрою таємничості та заворожувало публіку.

Фото: Образи вокалістки Azathoth Circle

Під час презентації музиканти також представили фанам свого нового барабанщика Кирила Озерова, який у середині виступу замінив Олександра Кириченко.
Наприкінці виступу Azathoth Circle на прохання публіки вийшли на біс, а також зробили групове селфі з фанами. Невдовзі гурт планує проїхати з новим альбомом Україною та презентувати його в інших містах. Так уже 20 жовтня відбудеться концерт Azathoth Circle в Харкові.

Автор: Анастасія Пекарська
Фото: Олена Майорова


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт “Ієрархія”: « Головна мета – готовий продукт, який не соромно ставити в один ряд із улюбленими групами.»

«Ієрархія». Передісторія   Житомирська група «Ієрархія» розпочала свою творчу працю в 2009 році. Спочатку гурт виконував лише інструментальну музику, та згодом, все ж знайшовши достойну ...