“У лихих дев’яностих…” – Олексій Переверзев “DYSPHORIA”

0

Як ви вважаєте, чи можуть бути брутальні рокери-хардкорники милими та чуттєвими? Якщо їхня музика – це сплав мужності та сили, драйву та сексуальності, потужності та екстриму, а вони – це симбіоз шаленості з пульсуючою жагою до пристрасті. Невже виникають сумніви? Якщо так, то гітарист гурту «DYSPHORIA» Олексій Переверзев вщент зруйнує ваші уявлення щодо цього!

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком?

Alex: Авжеж, це ялинка та подарунки під нею 1 січня, бо яка дитина не любить казку та момент сюрпризу? Начебто справжній Дід Мороз підганяє дітлахам все це добро вранці після новорічної ночі. Це чудові спогади, які формують позитивне бачення світу з дитинства.

 КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?

Alex: Ідеальним НР насправді був би виступ, де початок нашого сету точно збігався б із боєм курантів, тобто на 12 ударі почався б один з важких брейкдаунів Dysphoria, а разом з ним і новий для всіх рік.

 КуР: Який подарунок на Новий рік у дитинстві Вам запам’ятався найбільше?

Alex: Я в дитинстві полюбляв конструктори LEGO, тому коли отримав на один з Нових років найбільшу свою коробку з Лего, був надзвичайно задоволений, бо мав тоді можливість збирати будь-яку техніку аж до космічних кораблів. Згодом я транспонував це своє хоббі збирати всілякі літаки в збирання з музичних нот та ритмічних фраз технічних рифів та вбивчих брейкдаунів.

 КуР: Про що мріяли а дитинстві? Які бажання загадували?

Alex: Я завжди мріяв стати дипломатом, але життя занесло мене до економічної та музичної наук, де я й займаюся своєю реалізацією досьогодні. Щодо бажань, то я стабільно бажаю одне й те ж саме всі ці роки, проте не можу опублікувати це бажання, бо тоді воно перестане збуватися.

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?

Alex: Правда про Діда Мороза прийшла сама собою, до того ж гарний подарунок – це часто такий, про який з тобою проконсультувалися заздалегідь, але до того часу це була чудова віра в магію новорічної ночі.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше а дитинстві?

Alex: Я, як і багато інших дітей, полюбляв цукерки, особливо шоколадні. У лихих дев’яностих, коли я зростав малим, особливо кошерними були всілякі імпортні ласощі, і я добре пам’ятаю гігантську банку з Нутеллою на один з Нових років, то я навіть уночі прокидався, щоб пробратися до неї з ложкою. Це були дуже приємні часи.

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?

Alex: «Один удома», це ж класика новорічного ТБ. Без інтернету в тебе був невеликий вибір того, що подивитися на вихідних у січні.

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку? (зайчиком, сніговичком, сніжинкою і т.д.)

Alex: Якщо я не помиляюся, то був зайчиком, бо збирали костюм з шортів із хвостиком, рукавичок та шапки з вухами. Скоріше за все був новорічним зайцем.

КуР: Які традиції були у Вашій родині? Чи дотримуєтеся Ви їх у дорослому житті, створивши власну сім’ю?

Alex: Місцеві традиції, я вважаю, майже всі однакові – це зустрічати новорічну річ в сімейному колі, а далі вже зустрічатися з друзями та святкувати різноманітно й відповідно до смаків кожного. Проте гарний новорічний стіл з шампанським – це невід’ємна частина будь-якого Нового року в Україні.

КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?

Alex: Я б написав: «Програмування – це не занудно, за 15 років майже вся робота буде пов’язана із сидінням за комп’ютером. Не закидай програмування та постійно вчися сам».

КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?

Alex: У західних країнах з потужними католицькими та протестантськими традиціями прекрасно організована підготовка до різдвяних свят, це прив’язано до давніх релігійних традицій, і 25 грудня відбувається кульмінація їх святкування. Новий рік, на мою думку, не така визначна дата, тому що календар не скасувати – новий рік настане в будь-якому разі. Проте в нас кращого поки нема, тому я вважаю, що новорічна казка надзвичайно потрібна й дорослим, і малим. Це робить життя цікавішим, надає чудових спогадів, до того ж дарувати подарунки дуже приємно, а отримувати – ще краще, тому я обома руками голосую за це свято.

КуР: Який сучасний Новий рік у дітей? Як Ви думаєте, чи змінилося щось?

Alex: Мені важко сказати, що змінилося в сучасних дітей. Можливо, подарунки стали більш передбачуваними (мобільні телефони, комп’ютери, всіляка техніка) та коштовними (бо це все недешево), а на новорічні вистави ажіотаж не такий, яким він був десь у 1996 році, та й інтернет потужно впливає на всі сфери нашого життя, проте це прекрасне джерело інформації про варіанти різних заходів, прикрас, подарунків, святкувань, що надає дітям та дорослим набагато більше можливостей зробити свій Новий рік надзвичайним та особливим для всіх.

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?

Alex: Я бажаю ніколи не дорослішати в душі, коли це стосується святкувань, не обов’язково тільки Нового року – будь-яких свят. Проте я бажаю поводитися доросло та зважено в усіх відповідальних ситуаціях Вашого життя, а також витискати із себе максимум упродовж усього року, щоб 31 грудня не було соромно за даремно витрачений час. Тоді всі новорічні бажання плюс сумлінна праця дадуть крутий результат!

Послухати класну музику та дізнатися про крутих хлопців детальніше:

Facebook: www.facebook.com/dysphoriaband
LastFM: lastfm.ru/music/dysphoria
Youtube: youtube.com/dysphoriakiev
Twitter: twitter.com/dysphoriametal
Instagram: https://www.instagram.com/dysphoriaband/
Bandcamp: https://dysphoriametal.bandcamp.com


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія гурту Asking Alexandria

В наш час з*явилося багато різних напрямків сучасного року. Багато різних рок гуртів створюються або розвалюються. Але також не можна забувати про “міцні” гурти, які ...