Хмари, що падають вниз: новий сингл від Way Station

0

Київська інструментальна команда Way Station представила арт-відео та сингл “Clouds Dropped Down”.

Композиція увійде до майбутнього студійного альбому гурту “The Way Of Minstrel”, вихід якого запланований на початок 2018 року. Новий LP стане другим повноформатним релізом в дискографії Way Station і, за словами учасників команди, буде стилістично відрізнятися від попередніх робіт: «”Clouds Dropped Down” відкриває завісу перед новим альбомом, новою музикою, новими Way Station. У цьому синглі ми зібрали майже все бажання вискочити за рамки жанровості».

Запис синглу проходила на домашній студії гітариста гурту Микити Юдіна – RadioTelescope Music. Музиканти стверджують, що “Clouds …” вийшов найбільш «світлим» треком в творчості Way Station, а з назвою композиції Микита пов’язує цікаву історію:
«Назва треку мені наснилася. Я прямо бачив падаючі, дуже густі хмари. Це було страшно і в той же час – заворожуюче».

Інфо: Way Station – київський instrumental/post-metal колектив, що існує з 2010 року. У багажі гурту – кілька синглів і один повноформатний альбом (“The Ships”, 2013), який отримав багато хороших відгуків як в Україні, так і за її межами. Гурт виступав на одній сцені з кращими представниками жанру, такими як Maybeshewill, This Will Destroy You і Lymbyc Systym.

Ресурси команди:
http://www.waystation.com.ua
https://www.facebook.com/waystationband
https://vk.com/waystation
https://www.youtube.com/user/WayStationBand
https://waystation.bandcamp.com
https://soundcloud.com/waystationband


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Кузьма Скрябін привезе на “Файне Місто” панківську версію сороміцьких коломийок

Хедлайнер фестивалю “Файне Місто” гурт “Скрябін”, аби потішити фанатів, вирішив урізноманітнити свою програму панк-роковим виконанням уже відомих композицій. Улюблені пісні колективу можна буде почути у ...