“Я доросла людина, проте досі вірю в дива” – Максим Іващенко “Біла Вежа”

0

І знову цієї зими ми потрапляємо в музичний полон до гурту «Біла Вежа», який захопив своїми неймовірними піснями та тримає міцно в обіймах шаленства. Їхні пісні здатні подарувати новорічну казку в будь-яку пору року, заспокоїти в найтяжчі моменти, звеселити навіть найсумнішу людину та зігріти найхолодніше серце. А на наші питання відповідав фронтмен гурту  Максим Іващенко, який розповів про секрети Нового року. 

КуР: Які емоції та спогади пов’язані у Вас із Новим роком? Який спогад найпершим спадає на думку?
Максим: Спогади про те, як ми прикрашаємо ялинку. Вона в нас була срібляста, і коли ми на неї вішали дзвіночки-ліхтарики різнокольорові, вона дуже кльово відбивала світло на стіни. Звичайно ж, кілька пакунків цукерок, які можна було їсти скільки влізе.

КуР: Який ідеальний Новий рік для Вас?
Максим: У колі сім’ї, із сином та коханою людиною.

КуР: Який подарунок на Новий рік у дитинстві Вам запам’ятався найбільше?
Максим: Крім цукерок? Звичайно, були якісь іграшки. Та, мабуть, найбільше запам’яталося, коли батьки подарували мені зелений в’язаний светр з крутезним собакою.

КуР: Про що мріяли в дитинстві? Які бажання загадували?
Максим: Мрії та бажання були різні. І що старшим я ставав, то більше хотілося. Років у шість я хотів 8-бітну приставку. Пізніше – велосипед, мопед, мотоцикл і комп’ютер. Ну а зараз хочу, щоб всі, кого я люблю, були здорові, і миру нашій країні.

КуР: Яким чином дізналися правду про Діда Мороза?
Максим: З дитинства був допитливим і, звісно ж, знаходив пакунки з подарунками, які так турботливо ховали мої батьки. Але ніколи не видавав цього.

КуР: Які смаколики полюбляли найбільше в дитинстві?
Максим: Шоколадні цукерки, які й досі полюбляю, і часто балую себе ними.

КуР: Який фільм, пісня чи мультфільм асоціюється у Вас із Новим роком?
Максим: Мабуть, не я один в дитинстві кожного Нового року дивився такий фільм, що називається «Сам удома». Скільки б разів я його не дивився, та досі сміюся з тих казусів і переглядаю цю стрічку із задоволенням. А щодо мультиків, то я їх постійно дивлюся, зараз вже із сином. Улюблених багато, та з Новим роком асоціація лиш одна – «Падал прошлогодний снег..». Хто дивився, той зрозуміє.

КуР: Ким Ви були на новорічному святі в дитсадку? (зайчиком, сніговичком, сніжинкою і т.д.)
Максим: У садку – зайчиком, серед 15 таких самих зайчиків. У мене навіть десь фото збереглося, де я не дуже задоволений нашим «Дідом Морозом», якого грала прибиральниця. А в початковій школі був козаком. Мама мені навіть пошила справжні широкі шаровари, якими я дуже пишався.

КуР: Які традиції були у Вашій родині? Чи дотримуєтесь Ви їх у дорослому житті, створивши власну сім’ю?
Максим: Звичайні традиції: прикрашати разом ялинку, ходити в гості і зустрічати Новий рік у сімейному колі. Зараз то не завжди виходить, адже часто працюю в цей день-ніч. Проте намагаюся робити свято для своїх близьких, яким би зайнятим я не був.

КуР: Якби Ви могли написати собі лист у дитинство, то що б Ви собі сказали?
Максим: Написав би: «Чуваче, не бійся! Ти на правильному шляху. У тебе все буде ДОБРЕ. Головне не опускай руки і не здавайся!»

КуР: Чи потрібна новорічна казка дорослим?
Максим: Думаю, що так. Хоч я вже досить доросла людина, проте досі вірю в дива. І Дід Мороз не є винятком. Для мене це є уособленням турботи й любові до своїх близьких і рідних. Адже «дива ми створюємо самі..» (слова з нашої пісні) і кожен з нас є і завжди залишатиметься трішки Дідом Морозом.

КуР: Який сучасний Новий рік у дітей? Як Ви думаєте, чи змінилося щось?
Максим: Звичайно, змінилося. Раніше ми писали листи з бажаннями Діду Морозу, проте далі батьківських рук і очей ці листи не йшли. Зараз йому можна скинути повідомлення на mail.

КуР: Що б Ви побажали нашим читачам?
Максим: Бажаю бути чесними і відвертими, відкритими та щирими у своїх емоціях та почуттях. Бути сильними перед лицем негараздів. Вірити в казку і дарувати її своїм близьким. З Новим Роком!!!


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Casa Ukrania – Terra Ukrania

Casa Ukrania – це музичний дует із сонячної Одеси. Вона – співає і грає на флейті, він – акомпанує на синтезаторі. Тим не менш це ...