10 українських музикантів, які відмовилися від алкоголю.

0

Стереотип – усталене ставлення до подій, вироблене на основі порівняння їх з внутрішніми ідеалами.
Усталеним стереотипом є те, що всі рокери є п’яницями, наркоманами і взагалі аморальними людьми. Попереджаю, що ця стаття не ставить за мету судити чийсь спосіб життя, а тільки розповісти про людей, які відмовилися від алкоголю заради здорового способу життя.

1. Мяч Дредбол

Ведучий рок-фестивалів,вокаліст гурту “ВорсТ” й DJ свідомо відмовився від алкоголю і пропагує ідею Straight Edge (sXe):

“Я нікому не нав’язують своїх поглядів. Кожна людина сама повинна усвідомити, йому це підходить, або воно йому потрібно. Більшість вибирають тому здоровий спосібжиття, що хоча жити щасливо і довго.Адже всі ми живемо тільки раз на цій прекрасній землі, нерозумно вбивати себе і витрачати життя даремно.”

2. Саша Чемеров

Вокаліст гурту “Димна Суміш” відкрито виступає проти вживання наркотиків й алкоголю:
” Я втомившись від наркотиків та алкоголю. Те, що я шукав, приймаючи їх, набуло нездорової форми і просто вичерпало себе, як спосіб розширення свідомості.”

3. Сашко Положинський

Фронтмен гурту “Тартак” веде здоровий спосіб життя і одним підписантів „Маніфест українців проти куріння”:

“Я все свого часу спробував і зрозумів, що мені це категорично не подобається. А робити в житті те, що мені не подобається, я не звик. А ще я не люблю запах прокуреності й перегару.

Наприклад, я завжди прошу не курити під час нашого концерту. Просто від смороду й диму я починаю задихатися, мені не вистачає повітря, пересихає в горлі та сльозяться очі. В таких умовах я не можу якісно виступати, й сам не отримую задоволення від цього, й іншим задоволення не можу принести. Також не витримую тривалого спілкування з нетверезими людьми.”

4.Каша Сальцова

Харизматична солістка гурту “Крихітка” Каша Сальцова теж не вживає алкоголь:

“Я не розумію, як люди можуть витрачати час на алкоголь, втикання в телевізор, комп’ютерні ігри і соцмережі.Тік-так, тік-так. ”

5. Станіслав Потапенко

Вокаліст гурту [SALE]only теж протии алкоголю і намагається своїм прикладом переконати молодь, що алкоголь це не круто.

6.Василь Прозоров

Легендарний український музикант в одному з інтерв’ю заявив:

”Я зав’язав за наркотиками і алкоголем повністю! І це те, що я мушу і буду пропагувати. Не тільки відмову від наркотиків, алкоголю та “випадкового сексу”, а ще й вегетаріанство, здорове харчування і т.д. Це все дуже серйозні речі, які впливають на людину, її свідомість і вчинки”

7.Сергій Василюк

Лідер гурту “Тінь сонце” теж за здоровий спосіб життя:

“Ми у гурті дотримуємось здорового способу життя. Дехто з наших знайомих досі дивується, але ми не вживаємо алкоголю.”

8.Катя Гапочка

Солістка гурту “Гапочка” критична до алкоголю:

“Який алкоголь… У мене алергія! Уявляєш же таке! Буває, звісно, що «проходить», але для себе зрозуміла що краще не пити взагалі.”

9. Володимир Шерстюк

Бас-гітарист гурту “Kozak System ” теж проти алкоголю, як засіб керування суспільством:

“Хочу поспівчувати тим людям, які не люблять свого. Тому що людина, яка не любить свого нещасна, хоча може думати, що це не так – закидаючись алкоголем, офісною роботою, інтернетом, телевізором, забиваючи собі всі канали і баки, знаходячись в абсолютній прострації, думаючи, що їй нічого не бракує в цьому житті. Людина повинна зупинитися, почати медитувати, зупинити свою машину в голові і нарешті обернутися до свого.”

10.Юрій Сагайдачний

Барабанщик гурту Різак теж підтримую рух Straight Edge.

11. Гурт “Ніагара” (Бонус-трек)

Гурт який недавно відновив свою діяльність після кількарічної перерви теж не пов’язує своє життя з алкоголем.

Солістка гурту Віра-Вікторія Папа пояснює це так:

“Якщо людина вважає, що вона молода, перспективна, талановита і здатна підкорювати все нові і нові горизонти, то алкоголь – далеко не найважливіша складова успіху такої особистості. Наш гурт не зловживає алкоголем, а тим паче наркотиками, робить кроки вперед без цього допінгу. Чого і всім бажає! We need music!”

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

CHROMONDEAD та інтерв’ю разом.

У нас в гостях не просто музиканти, це почесні ветерани важкої сцени. CHROMONDEAD почали рубати метал, коли багатьох з нас ще ну було в планах. ...