31 кастрычніка? Хелловін.

0

Можливо ти чекав цього свята увесь рік, а можливо це просто привід вдягнутися як на фестиваль, але на нього не піти. Замість цього можна посидіти на кладовищі з друзями готами (не плутаємо з ЕМО), полякати перехожих вночі, закидати усі новини своїми хоррор селфі і інші ніштяки, що люди роблять у цей день.

Дехто тратить нервові клітини і тихенько, від страху викладає позаду себе цегельний будинок поки намагається викликати когось із того світу.

Замість того, щоб провести його “класично” й без цікавинки, КРОК у Рок пропонує тобі альтернативний вихід із ситуації. Отже, слухай правила:

1. Твоє лице буде за маскою або гримом, не соромся.
2. Оскільки ти позбувся сорому, почни випромінювати свою оригінальність.
3. Направляй енергію з пункту 2, у наступний.
4. Передивився відео концертів Lordi, Slipknot і інших.
5. Не кради, а запозич у них ідею для маски/костюму.

Як тільки у твоїй голові буде ембріон твого індивідуального костюму на цю ніч – дій! Забери у мами, сестри, дівчини чи свого друга гея усю косметику. Якщо буде ризик, получити у цей день по гарбузу, то не кради (як мінімум у мами).

Включи музику, під яку можливо було б знімати фільм жахів і починай діяти.

Ріж! Розривай! Зшивай та розривай знову і продовжуй подібний ряд махінацій над матеріалами, які ти добув для свого костюму. Нічого страшного, якщо вийде не охайно, скажеш, що то такий задум і все буде гаразд.

КРОК у Рок попереджає : остання жовтнева ніч прохолодна, не забудь додати шарф своєму костюму. І носочки теплі! Не мамкай!

2

Зроби відпочинок, можеш сходити до магазину і купити солодощів. А, раптом, маленькі діти в няшних костюмах завітають до тебе у гості за солодким?

Проте, з іншої сторони ти можеш купити солодке лише собі, а з дітьми позмагатися у кого костюм страшніший. Буде досить добре, якшо твої колеги по цеху також робили собі костюми і у вас буде ціла банда одягнених концептуально. А це вже привід для тематичної вечірки з автепаті, зменшення ризику отримати по гарбузу, збільшення шансів надавати по гарбузу і чим більше, тим веселіше (ми говоримо про компанію, а не алкоголь).

На просторах Інтернету безліч ідей про те, як надати своїм намальованим шрамам та синцям ще більше реалістичності. Які деталі доповнять твій образ з теплим шарфіком та носочками. Але ми б радили тобі вдягнутися у когось із померлих зірок, щоб народ знав: рок не помирає!

Якщо ти хочеш вирізнятися, то ти точно читав нашу статтю про пірсинг. Але ще один вагомий компонент – це твої очі. Якщо любиш ризик, то можеш замовити контактні лінзи із різним кольором. Скажуть, навіть більше – з різним візерунком.
Що можеш краще доповнити образ, ніж білі зіниці, або залиті кров’ю очні яблука?

До речі про яблука, у цей день не їж тільки штучні солодощі, з’їж іще яблучко.

Будь обережний з клейкими речовинами, що потрапляють тобі на шкіру. Побережи свої очі, а також очі людей, котрі будуть на тебе дивитися. Не лякай людей які у це свято вдягнулися полісменами чи скінхедами. Зате із радістю можеш підійти до жартівника у костюмі священика.

ycnKIhXDYVg

Не самоутверджуйся за рахунок дітей, для яких це свято гра і не більше. Не забувай про принципи стареньких, не жартуй із ними.

Зате ти можеш почекати вночі біля під’їзду дівчину, що тебе ігнорить, або твого кривдника і відігратися на ньому! А потім покликати друзів і повторити веселу Хелловінську забаву;).

P.S. Косметику на місце, зі столу прибери, шарф на шию і вперед до захопливої ночі, що може вдарити похміллям або чимось важчим.

Автор: Mr. Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

5 Vymir повертається у Львів

13 травня у львівському клубі Underground відбудеться очікуваний концерт київських хлопців з гурту 5 Vymir, які подарують нам заряд якісної української музики на зламі indie-rock, ...