5 причин того, чому українські музиканти не надто відомі за кордоном.

0

Звичайно, Ви зараз можете заперечити і будете праві. Гурти Океан Ельзи, Гайдамака, ВВ і зараз Jinjer впізнають за межами нашої країни, проте вони є швидше винятком, ніж правилом. А загалом більшості українських гуртів так ніколи і не вдається виступити на величезних сценах Європи.

Причина 1.Амбіції.

Для багатьох українських гуртів музика є не професією, а хобі, тому вони і серйозно не ставляться до можливості заробляти власною творчістю. А всі успішні гурти зазвичай успішні і комерційні.

Причина 2.Фінанси.

Для поїздок за кордон, знімання якісних кліпів і записування музики слід вкладати певні кошти, яких часто в музикантів просто немає.

Причина 3.Відсутність хороших менеджерів.

Музиканти – люди творчості, тому для них важко займатися потрібною, але надто рутинною роботою. А для виступів за кордоном потрібні хороші менеджери, які зможуть переконати місцевих організаторів у якості музичного продукту.

Причина 4.Конкуренція.

Завжди важко витримати конкуренцію з місцевими гуртами, особливо тоді, коли музичні стилі гуртів схожі. Практика показує, що в Європі радше виберуть своє, ніж чуже.

Причина 5.

Хоч в рок-музиці велике значення має музика, проте саме завдяки тексту слухачі сприймають сенс, який хоче їм передати музичний гурт. Українські ж гурти виконують пісні здебільшого англійською, але якість вимови й читабельність тексту залишають бажати кращого.

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Under the Tank – сингл «Живи»

Виявляється, навіть з-під танку життя може з усіх сил рватися на волю. Як йшлося у пісні гурту Тартак: «Жити приємно, жити потрібно. Вдихати повітря на ...