5 речей, щоб сподобатися рокерші

0

Йде вже другий місяць весни, і щоразу на вулиці з’являється все більше дівчат в коротких шортах і легеньких футболках… Тому я присвячую цю статтю всім таким самотнім хлопцям, як і я (маленька реклама), які вирішили цієї весни знайти супутницю життя (ну, або кількох місяців – кому як). Для того, щоб скласти цей список, я вирішив розпитати дівчат, які люблять і слухають рок. Далі Ви читатиме винятково їх бачення хлопця, який може їм сподобатися. Можете відкривати свої записники і нотувати.

Зовнішність

mbcBLAblQpY
Дівчата, звичайно, можуть заявляти, що для них зовнішність – не найголовніше, але більшість речей, які вони мені писали, стосувалися зовнішності. Як розповіла одна з моїх респонденток Ліза: ”Фішка в тому, що кожен обирає людину з такою зовнішністю та характером, якого бракує самій людині.” І з цим можна погодитися. Більшості дівчат подобаються високі татуйовані чоловіки з довгим волоссям і немаленьким… бородою. Проте хлопцям, які не володіють такими зовнішніми параметрами, раджу не засмучуватися. Така зовнішність є бажаною, але не обов’язковою. По-перше, не всім дівчатам подобається саме такий тип хлопців, а по-друге, як зауважували дівчата, зовнішність важлива, проте наступні “характеристики” теж відіграють роль.

Характер

l3knRVkhnnE

А ось тут думка респондентів сильно відрізнялася. Комусь подобаються сміливі, наполегливі і схильні до авантюризму хлопці, з якими можна забути про все на світі і піддатися “духу мандрівника”, а деяким подобаються тихі і спокійні хлопці, з якими дівчина відчувала б себе комфортно в часи матріархату. Але були все-таки і речі, які об’єднали думки дівчат. Якщо передати одним реченням, то вони зводиться до наступного: ”Хлопці, не будьте мудаками!” І ще одну думку точно підкреслила моя чарівна колега Оксана: ”Рокерші теж люблять, коли перед ними відчиняють двері, пропускають вперед, тримають верхній одяг, щоб зручніше було вдягнути його.”

 

Музика

AntytilA_1331

Можливо, це Вас здивує, але музика лише на 3 місці. Річ у тім, що дівчатам не так важливо, що хлопці слухають. Важливіше те, що не мають слухати. ”Звичайно, дівчині, яка обожнює рок, не буде подобатися хлопець, який слухає “рускій рєпчік” і постійно їй нагадує, що в рок-музиці немає сенсу, а от “реп – ета чуства”. Здебільшого дівчата досить терпимі до смаків хлопців. Проте, щоб все ж їм сподобатися, слід слухати музику, яку любить дівчина: ”Я, наприклад, швидше зверну увагу на хлопця, який слухає те, що і я.” А якщо Ви маєте футболку її улюбленої групи, то ціни Вам нема. Або ж вона просто у Вас її забере.

 

Розум

FHcVoUbQTYY

Здавалося б, дивний скіл, щоб сподобатися дівчині. Проте так здається лише на перший погляд. Так, вони не вимагають знати всі ізотопи Урану в порядку зростання їх масового числа, проте елементарні речі все ж варто знати. Наприклад, те, що Джаред Лето є вокалістом гурту Bring Me the Horizon, чи те, що найвідоміша пісня гурту The Beatles називаєтеся Smells Like Teen Spirit. Такі елементарні речі треба знати.
А ще слід вміти грамотно писати. Більшість дівчат не люблять хлопців, які пишуть, наче навчаються у другому класі. Якось так.

Вміння грати на музичному інструменті

2kTEah_pyVw

Для деяких дівчат це вміння є дуже важливим у хлопцеві. Якщо він грає на гітарі або є учасником якогось гурту, то його привабливість в очах дівчат зростає на 157% або навіть на 168%. Коли як.

А якщо підсумувати, то рокерші – це ті самі дівчата, тому такі речі, як любов, тепло і ніжність ніхто не відміняв.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Side projects Андрія Кузьменка

Привіт всім. Сьогодні ми поговоримо про людину, яка була щирою, справедливою та просто яскравою особистістю. Думаю, не важко здогадатися про кого йтиметься мова далі. Правильно, ...