5 речей, щоб сподобатися рокерші

0

Йде вже другий місяць весни, і щоразу на вулиці з’являється все більше дівчат в коротких шортах і легеньких футболках… Тому я присвячую цю статтю всім таким самотнім хлопцям, як і я (маленька реклама), які вирішили цієї весни знайти супутницю життя (ну, або кількох місяців – кому як). Для того, щоб скласти цей список, я вирішив розпитати дівчат, які люблять і слухають рок. Далі Ви читатиме винятково їх бачення хлопця, який може їм сподобатися. Можете відкривати свої записники і нотувати.

Зовнішність

mbcBLAblQpY
Дівчата, звичайно, можуть заявляти, що для них зовнішність – не найголовніше, але більшість речей, які вони мені писали, стосувалися зовнішності. Як розповіла одна з моїх респонденток Ліза: ”Фішка в тому, що кожен обирає людину з такою зовнішністю та характером, якого бракує самій людині.” І з цим можна погодитися. Більшості дівчат подобаються високі татуйовані чоловіки з довгим волоссям і немаленьким… бородою. Проте хлопцям, які не володіють такими зовнішніми параметрами, раджу не засмучуватися. Така зовнішність є бажаною, але не обов’язковою. По-перше, не всім дівчатам подобається саме такий тип хлопців, а по-друге, як зауважували дівчата, зовнішність важлива, проте наступні “характеристики” теж відіграють роль.

Характер

l3knRVkhnnE

А ось тут думка респондентів сильно відрізнялася. Комусь подобаються сміливі, наполегливі і схильні до авантюризму хлопці, з якими можна забути про все на світі і піддатися “духу мандрівника”, а деяким подобаються тихі і спокійні хлопці, з якими дівчина відчувала б себе комфортно в часи матріархату. Але були все-таки і речі, які об’єднали думки дівчат. Якщо передати одним реченням, то вони зводиться до наступного: ”Хлопці, не будьте мудаками!” І ще одну думку точно підкреслила моя чарівна колега Оксана: ”Рокерші теж люблять, коли перед ними відчиняють двері, пропускають вперед, тримають верхній одяг, щоб зручніше було вдягнути його.”

 

Музика

AntytilA_1331

Можливо, це Вас здивує, але музика лише на 3 місці. Річ у тім, що дівчатам не так важливо, що хлопці слухають. Важливіше те, що не мають слухати. ”Звичайно, дівчині, яка обожнює рок, не буде подобатися хлопець, який слухає “рускій рєпчік” і постійно їй нагадує, що в рок-музиці немає сенсу, а от “реп – ета чуства”. Здебільшого дівчата досить терпимі до смаків хлопців. Проте, щоб все ж їм сподобатися, слід слухати музику, яку любить дівчина: ”Я, наприклад, швидше зверну увагу на хлопця, який слухає те, що і я.” А якщо Ви маєте футболку її улюбленої групи, то ціни Вам нема. Або ж вона просто у Вас її забере.

 

Розум

FHcVoUbQTYY

Здавалося б, дивний скіл, щоб сподобатися дівчині. Проте так здається лише на перший погляд. Так, вони не вимагають знати всі ізотопи Урану в порядку зростання їх масового числа, проте елементарні речі все ж варто знати. Наприклад, те, що Джаред Лето є вокалістом гурту Bring Me the Horizon, чи те, що найвідоміша пісня гурту The Beatles називаєтеся Smells Like Teen Spirit. Такі елементарні речі треба знати.
А ще слід вміти грамотно писати. Більшість дівчат не люблять хлопців, які пишуть, наче навчаються у другому класі. Якось так.

Вміння грати на музичному інструменті

2kTEah_pyVw

Для деяких дівчат це вміння є дуже важливим у хлопцеві. Якщо він грає на гітарі або є учасником якогось гурту, то його привабливість в очах дівчат зростає на 157% або навіть на 168%. Коли як.

А якщо підсумувати, то рокерші – це ті самі дівчата, тому такі речі, як любов, тепло і ніжність ніхто не відміняв.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Океан Ельзи у Львові

Всесвітньо відомі і в той же час такі рідні кожному українцю “Океан Ельзи” відправляються в тур  планетою з новою платівкою “Без меж”.     Та, ...