5 Vymir – Скелі

0

Стрімко та нестримно розвиваючийся гурт «5 Vymir» минулого четверга запропонував широкому загалу прослухати і оцінити свою нову роботу під назвою «Скелі». Окрім того, пісня з`явилась одразу із кліпом, чим приємно здивувала фанів.

Варто зазначити, що гурт не змінював своїм традиціям та зберіг у новому синглі ту іскру британського інді-року із додаванням усієї краси та ліричності української мови. Для такого роду музики нема кращої пори аніж осінь, саме тому хлопці не втратили своєї нагоди здивувати аудиторію, ну і звісно ж додати тцю прекрасну пісню до свого трек-лісту. Пряме потрапляння на радіо-хвилі країни говорить саме за себе – трек швидко набуває популярності.

«Ближче до землі і далі від ілюзій»

Музика й слова мають таке легке, неначе невагоме, наповнення. Тут йдеться про атмосферу осіннього міста, про сонце, що неначе усіми зусиллями намагається пробитись крізь хмари і подарувати краплину тепла, про дощі, ну і звісно ж – про кохання. Здавалося б йдеться про звичайні життєві, «земні», речі. Буденність наповнює життя людей цієї пори року, але все таки – завжди присутні приємні, неначе ілюзорні, моменти життя, на які так чекаєш, які допомагають відпочити морально. А паралельно з тим – життя супроводжує музика, яку іноді так хочеться увімкнути гучніше.

«Бо загубив тебе, давай шукати між пустель…»

Відеокліп до пісні знімався у Києві. У кадр потрапили і живописні береги Дніпра і пішохідний міст через нього і відомий фунікулер і Маріїнський парк. Професійність зйомки одразу кидається в очі, а інтрига тримається до самого кінця. Відміння робота.

Сюжет розповідає про хлопця, який біжить на побачення до своєї дівчини, немов шукаючи її. при цьому відбувається швидка зміна кадрів – камера охоплює як інші події з його життя, так і краєвиди. Або навіть прості деталі, які не завжди помітні оку. Питання кінцівки лишається відкритим, і як будь – яка хороша книга, дає простір для думки. Ми маємо можливість обміркувати побачене, провести дискусію. Немов перенісши частку тієї атмосфери у ролику до свого життя.

Загалом, великий об`єм роботи пророблено гуртом «5 Vymir». Відмінне виконання. Чекаємо на майбутні релізи та звершення.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу ...