Акустика в Україні

0

Втомилися від важкої зарубіжної музики? Хочете чогось для душі? Тоді вирушайте в подорож по рідній акустиці разом з нами!

Першою зупинкою буде пронизливий акустичний гурт «ПНД». Можливо, Ви скажете: «Як можна «ТОЛ» проміняти на «Психоневрологічний Диспансер?» Якщо ж Ви так думаєте, то ніколи не чули цих хлопців. Ця музика не просто заспокоює, а й надає натхнення на майбутнє. Якщо хочете насолодитись витонченою простотою – слухайте їх.

Час вирушати до наступної зупинки, яка має назву «Арсен Мірзоян». Настане ніч, і, слухаючи його, Ви відчуєте себе так, немов на краю землі. Голос, який змушує в нього закохатись або ж просто обожнювати. Якщо ж ще не чули, то ніколи не пізно відкривати для себе щось нове.

Зупинка під номером 3 – гурт «Один в Каное». Якісний жіночий вокал, який наповнений змістовністю – ось за що його люблять прихильники. І Вам хочеться лягти на травичку та споглядати на зорі і мріяти, мріяти, мріяти… Ось, що робить з нами цей неординарний, ніжний гурт.

Як ви думаєте, про що йдеться в піснях, яка основна тематика? Звісно ж кохання, куди ж без нього? Уявіть, як же чудово слухати улюблені пісні наодинці з коханою людиною. За такі відчуття можна лише подякувати цим виконавцям – без їх не було б цього. Ще, не менш захопливо сидіти з друзями вночі на фестивалі, коли улюблена музика лунає зі сцени.

Наступна, і остання на сьогодні, зупинка –«Kompas». Лірична музика від Віктора Новосьолова та Олеся Целюха. Хлопці просто насолоджуються моментом і передають це нам. Ейфорія? Ні. Депресія? Ні. Щастя? Ні. Щось таке незвичне всередині, коли їх слухаєш. Ніби інша реальність, але ніби і ця. Ти чужий, але і свій. Ніби один, але і ніби двоє. Чудова змога подумати, можливо й вирішити щось для себе. Не подумайте, що це меланхолія. Зовсім ні. Це просто невизначеність. Хочете відчути такі емоції? Воно того варте.

Слухайте на здоров’ячко. І головне – мрійте та кохайте ;)

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Пісні, від яких стає сумно.

Зимовий вечір. Кава чи чай, книги, фільми та музика. Немає сонечка…сумно… Коли погано на душі, та сил вже більше немає, тобі допоможе гурт, який не ...