Акустика в Україні

0

Втомилися від важкої зарубіжної музики? Хочете чогось для душі? Тоді вирушайте в подорож по рідній акустиці разом з нами!

Першою зупинкою буде пронизливий акустичний гурт «ПНД». Можливо, Ви скажете: «Як можна «ТОЛ» проміняти на «Психоневрологічний Диспансер?» Якщо ж Ви так думаєте, то ніколи не чули цих хлопців. Ця музика не просто заспокоює, а й надає натхнення на майбутнє. Якщо хочете насолодитись витонченою простотою – слухайте їх.

Час вирушати до наступної зупинки, яка має назву «Арсен Мірзоян». Настане ніч, і, слухаючи його, Ви відчуєте себе так, немов на краю землі. Голос, який змушує в нього закохатись або ж просто обожнювати. Якщо ж ще не чули, то ніколи не пізно відкривати для себе щось нове.

Зупинка під номером 3 – гурт «Один в Каное». Якісний жіночий вокал, який наповнений змістовністю – ось за що його люблять прихильники. І Вам хочеться лягти на травичку та споглядати на зорі і мріяти, мріяти, мріяти… Ось, що робить з нами цей неординарний, ніжний гурт.

Як ви думаєте, про що йдеться в піснях, яка основна тематика? Звісно ж кохання, куди ж без нього? Уявіть, як же чудово слухати улюблені пісні наодинці з коханою людиною. За такі відчуття можна лише подякувати цим виконавцям – без їх не було б цього. Ще, не менш захопливо сидіти з друзями вночі на фестивалі, коли улюблена музика лунає зі сцени.

Наступна, і остання на сьогодні, зупинка –«Kompas». Лірична музика від Віктора Новосьолова та Олеся Целюха. Хлопці просто насолоджуються моментом і передають це нам. Ейфорія? Ні. Депресія? Ні. Щастя? Ні. Щось таке незвичне всередині, коли їх слухаєш. Ніби інша реальність, але ніби і ця. Ти чужий, але і свій. Ніби один, але і ніби двоє. Чудова змога подумати, можливо й вирішити щось для себе. Не подумайте, що це меланхолія. Зовсім ні. Це просто невизначеність. Хочете відчути такі емоції? Воно того варте.

Слухайте на здоров’ячко. І головне – мрійте та кохайте ;)

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

DEF/LIGHT

Шанувальники важкого року, напевно, ви чули музику таких гуртів, як Immortal, Dimmu Borgir, Dissection, Bathory, Venom, Death та інші. А чи знаєте ви хороші українські ...