Asking Alexandria та Morphine Suffering концерт у Києві

0

4 листопада клуб «Bingo» приймав вибухову суміш українсько-британського металкору. Подія викликала неабиякий ажіотаж серед фанів, адже тут зібрались шанувальники з усіх куточків нашої країни, саме тому її можна сміливо охарактеризувати як всеукраїнську. Декілька тисяч людей чекали на своїх кумирів, коло входу не проштовхнутись.

Очікування виправдались одразу ж у клубному холі – присутні гуртом співали пісні та скандували імена своїх кумирів, створюючи цим заряджену концертну атмосферу ще до його початку.

3

«Розігрів на 200%»

На початок довго чекати не довелось – на сцені з`явились «Morphine Suffering», гордість вітчизняної важкої музики та найкраща метал – банда 2014 року. Розігрів проходив на одному диханні, хлопці задали відмінний пульс усьому вечору. На сцені пролунали вже відомі та улюблені багатьма бойовики, а саме: «Білий ангел» та «Ну скільки ще?», а також пісні із нового альбому «Пам`ятай хто є ти»: «Останній крок», «Небо пробачить», «Тільки ти», «Миллениум» та інші. Усі пісні звучали «жирно» та важко, а якість старших пісень зазнала позитивних змін. Музиканти наочно засвідчили той високий рівень вітчизняної важкої сцени, що наявний на даний момент, та закликали присутніх показати іноземним гостям вміння по-справжньому відриватись, а також любов до хорошої музики та щиру гостинність. Варто відзначити і відмінно оновлений імідж гурту та спів, що лунав із зали протягом усього виступу. Віддача та робота з публікою на найвищому рівні – відмінна робота!

1

«Денисе, ти вдома!»

Усі ми довго чекали на повернення на батьківщину однієї чудової людини – це Денис Шафоростов, екс-вокаліст таких гуртів як «Make Me Famous» та «Down & Dirty» і нинішній фронтмен «Asking Alexandria». Багато речей змінилось після минулорічного приїзду «АА» до Києва, проте змінилось у кращу сторону, тож перед нами сьогодні постає геть оновлений гурт зі свіжими поглядами та ще більшим прагненням творити музику, а Денис є невід`ємною частиною цього процесу. Під час виступу фанати передали на сцену прапор України з написом «Денисе, ти вдома», за що почули особисту подяку від вокаліста.

2

«I won`t give in»

Народження синглу «I won`t give in» стало новим етапом існування гурту. спілкуючись та обмінюючись ідеями, музиканти створили якісно новий матеріал, який зараз являється їх візитною карткою. На живому виступі у Києві трек виявився найбільш очікуваним серед аудиторії, а його виконання викликало справжні «землетруси» та «блискавки» просто посеред вщент наповненого клубу.

Також «АА» подарували присутнім свіжий свій хіт – «Undivided». Ця робота, записана на лейблі «Sumerian records» є новим кроком у стилістичному звучанні та була гідно презентована українському слухачу.

Неймовірне музичне порозуміння та віддана праця Бена Брюса, Камерона Лідделла, Сема Беттлі, Джеймса Касселлса та Денис Шафоростова є квінтесенцією створення пісні. З нетерпінням чекаємо на новий альбом!

«Віддані фани та справжня підтримка»

З великою впевненістю можна сказати що концерт нагадував велике свято металкору та пройшов із позитивно важким емоційним забарвленням. Обидва гурти, і місцевих «Morphine Suffering» і британців «Asking Alexandria», у Києві люблять та завжди чекають. Від лаштунків сцени до «мошпіту» – кожен віддав свої сили та сповна насолодився концертом. Історію вже створено, але це був «not the final episode». Тож, чекаємо на нові виступи, а гуртам бажаємо успіху та багато концертів у місті Київ. Любіть металкор.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Чому помер Скрябін?

Андрій Кузьменко. Кузьма. Скрябін. Відомий український митець, один із засновників української електронної (на початку кар’єри) та поп-рок сцени, він показав себе і як сентиментально-романтичного поп-співака ...