Breaking News

  • Довгоочікуване повернення Solitude Evening!

  • «Waves of Time» дебют кліпу гурту Season of Melancholy

  • Такими їх пісні не чув ще ніхто: гурт DETACH у супроводі симфонічного оркестру

  • Best Ukrainian Metal Act 2017: як це було

  • “Зараз ера технологій. Але покидатися сніжками досі в моді.” – Андрій Рудик “НЕ лізь, БО вб’є”

Header Banner

Azathoth Circle: Хаос живе усюди

0

Azathoth Circle – молодий київський дарк-метал гурт. Нещодавно у музикантів вийшов перший повноформатний альбом «Across The Wounds», презентація якого відбудеться вже 8 жовтня у столичному MonteRay Live Stage. Напередодні концерту «Крок у Rock» вдалося поспілкуватися з гуртом та дізнатися більше про його історію та життя учасників.

З чого почалася історія групи? Як ви зібралися разом та хто чим займався у минулому?

У 2013 році у психоделічному гаражі біля метро Лук’янівська відкрився портал, де знайшли єдність три неврівноважені темні сутності. Як і багато хто до нас, ми ризикнули довіритись один одному як no name особистостям на максимально хаотичному земному форумі Froster. На той час наше тріо складалося з заклинача гітари Сержа Тхоржевського (якого досить швидко поглинула творча безодня Аркхема; наразі він займається власним проектом), хранительки голосу банши Олександри “Mononoke” Бабій та володаря наднизьких частот Михайла”42″ Яблучкова. Трохи згодом до кола приєднався Андрій Шленчак як другий заклинач, а потім і найтемніший лід гитарист. Драммери завжди в нас були як гості і тому досить часто приносились у жертву непізнаваному. Але основне тріо – Андрій, Олександа та Михайло – було і є фундаментом Azathoth Circle.

Як еволюціонував ваш стиль?

Коли ми тільки пізнавали себе, ми мали плани грати doom з елементами stoner. Але швидко стало зрозуміло, що тягне нас на дещо драйвовіший саунд, який вже можна було описати як American alternative і трошки stoner. Взагалі, ми ніколи не ставили собі чіткі рамки стилю, ми любимо грати саме те, що приходить, іноді жертвуючи форматом. Хаос живе усюди. Тому досить швидко до нашої музики додались мотиви блеку, атмосферіка та навіть попсові ідеї. Зараз, на наш погляд, ми граємо окультну альтернативу з дрібкою блеку.

Сашо, ти у гурті співаєш власні тексти. Що тебе надихає на їх написання? Чи всі пісні – твого авторства?

Мене надихає реальне життя. Минуле та теперішнє. Від власних переживань до раптових експірієнсів, викликаних кінематографом чи виставками живопису. Головне – щоб була чітка емоція. 99% текстів пісень – мої, але є пару пісень з елементами цитування та частинами, які написали мої бендмейти. Наші пісні – це то крайнощі або сумна безвихідь у максимально темних тонах, то сяючий гіпер-оптимізм, що наказує бути вічним двигуном.

Хто з вас пише музику?

Правильно буде сказати, що це колективна діяльність, бо кожен трек ми довго виліплюємо разом на репетиціях, дослухаючись до порад та ідей кожного з команди, поки всі не будуть задоволені результатом. Найчастіше перші рифи чи ключові ідеї приносить Андрій, іноді Михайло. Вокальну мелодію Олександра виловлює десь у темному міжвимірному ефірі, а потім каже «Готово!», встає і співає.

Більшість пісень у вас англійською. Це просто ваш стиль, чи ви орієнтуєтесь на зарубіжний ринок?

І те, і інше. Звісно, це викликає необхідність більше працювати над собою, та ми готові до цього.

Наскільки легко зараз молодим артистам пробитися в Україні?

Це ніколи не було легко. Немає сенсу перераховувати усі перепони на цьому шляху, це всім відомо. Дорогу здолає той, хто йде. Особливо якщо робити правильні жертвоприношення.

Ви вже виступали за межами України? Якщо ні, чи є таке в планах?

Плани вибратись за межі України маємо давно. Саме зараз – час, щоб робити для цього перші кроки. План є, люди, які допомогають, також. Сподіваємось вже скоро постити у новинах фото з  нових локацій.

Цього року ви грали на музичних фестивалях. Який виступ запам’ятався найбільше?

Всі запам’ятались. Дуже важно сказати, хто кращий. У кожного своя атмосфера – або максимально людяна і комфортна, або палаюча, безумна і весела. Коли побуваємо на всіх фестивалях країни – тоді, мабуть, і відповімо.

Який ваш найяскравіший виступ за всю історію діяльності?

Таке питання, мабуть, треба задавати не нам, а слухачам. Ми не можемо знати напевно. Щоб не вигадувати, скажемо так: кожен наш виступ – яскравий і атмосферний, а найяскравіший – точно чекає попереду!

Деякі музиканти говорять, що втомлюються від музики у роботі та не слухають її у повсякденному житті. Як щодо вас? Кого полюбляєте найбільше?

Втомлюємось, але слухаємо: це як релігія. Вічні наші “друзі” – Tool, Korn, Gojira, Godsmack і ще трішечки dark jazz та dark folk як Forndom.

Хто з вже відомих артистів є для вас взірцем?

Важке питання. Якщо не враховувати безумних флейтистів, то в принципі, якщо артист вже відомий, має сенс придивитись до нього, навіть якщо це не твій напрямок. Нам здається, що всіх, хто прийшов до успіху, об’єднує декілька спільних рис: наполегливість, працьовитість, харизма, високий рівень якості матеріалу та асцендент місяця у Козерозі обов’язково.

Чи слухаєте когось з українських артистів?

Так. MegamasS, Sectorial, Nokturnal Mortum, Khors, 1914, Океан Ельзи.

Як часто самі ходите на концерти або вечірки, як проводите вільний час? Який з відвіданих концертів був найкращим та який – найгіршим?

Намагаємось підтримувати колег,  тому ходимо щонайменше раз в місяць.  Казати про найкращі і найгірші концерти – справа невдячна. Одним з чудових сейшенів, що зараз вималювався в голові, був тогорічний Noizr Fest.  Відпочиваємо… А ми не відпочиваємо, ми завжди щось вигадуємо, тому, коли відпочиваємо – спимо.

Чимось ще займаєтесь поза гуртом чи це для вас основна діяльність?

Гірка правда. Ми – Azathoth Circle, і ми працюємо. *анонімні робітники плескають*

Нещодавно у вас вийшов альбом «Across The Wounds» і 8 жовтня відбудеться його презентація у Києві. Розкажіть трішки про цей концерт, чим плануєте дивувати?

Авжеж атмосферою. Це буде дуже теплий лаповий виступ, із яскравими візуальними доповненнями та чуттєвим саундом. Презентація не може бути нічим іншим, аніж зустріччю друзів у нашому колі. Окрім наших окультних тенет, гіпнотизувати глядачів будуть аж три круті банди: брутальні RE:Spawn, проникливі Edwin Hubble та поганці Bad Pit.

Чи плануються найближчим часом виступи в інших містах?

Так, вже заплановано декілька виступів, найближчим часом список з’явиться у нас на сторінках. Поки скажемо тільки, що першим містом буде Біла Церква, а далі традиційно поїдемо крізь країну.

Що б ви побажали нашим читачам?

Бути собою, відкривати щось нове для себе кожен день, тримати удар і ноги у теплих шкарпетках! Усім – Азатот!

Автор: Анастасія Пекарська


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Скасувати відповідь

PROGREDIOR – “Козаки йдуть”

До Дня Незалежності України гурт PROGREDIOR зробив подарунок для шанувальників та нашої держави. Миколаївські хлопаки ось уже сім років завойовують серця все більшої й більшої ...