Behemoth надихнувся хворобою Нергала.

0

Вокаліст гурту Behemoth Адам Дарський черпав натхнення для свого нового альбому “The Satanist” під час хвороби на лейкемію.

Всіми любимий “Бібліо-зпалювач” і двійник Гітлера у 2010 році дізнався, що у нього рак, лейкемія. Він успішно переміг рак пересадженням спинного мозку. Скільки б радості не відчував Нергал, те передчуття смерті залишило йому велику рану, яку він перевтілює в музику.

Адам “Нергал” Дарський каже: “Під час перебування в госпіталі я запам’ятовував усі емоції і переживання. Я впевнений, що це добре вплине на альбом”.

“Були моменти, коли я ловив себе на думці щодо мого стану – це був я проти життя, я проти смерті. Безумовно це змінило мій світогляд і це на сто відсотків вплине на альбом.”

Ви мабуть здивуєтеся, якщо я назву альбом “The Satanist” як “дуже емоційний…” але Нергал запевняє, що це зовсім інша емоціональність.

“Для прикладу Slayer,” каже Нергал. “За який би стиль вони не взялися, вони всерівно будуть звучати, як Slayer. Навіть якщо вони будуть грати nu-metal – це всерівно буде запис Slayer. Те саме і з Behemoth.”Behemoth-New-Look


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

«Файне Місто» – фестиваль твого літа

Одна з найяскравіших музичних подій цього літа у форматі open-air – фестиваль “Файне Місто” – прогримить 12-13 липня у Тернополі. Більше 40 відомих гуртів України, гості з ...