Black Metal у Вінниці

0

6 квітня в місті Вінниця пройшов довгоочікуваний Black Metal концерт за участю таких гуртів:

AGE OF DEATH

SOMNIA

DEVILISH IMPRESSIONS

І все це відбулось в маленькій, але затишній залі. Метал-фанів було не багато і не мало, можна сказати, типово для Вінниці. Відвідали концерт як дядьки під сорок, так і школярі. Було приємно побачити, що багато дорослих фанів прийшли на цей захід, чого не скажу про школярів. Здавалось, що вони просто переплутали двері, але про це пізніше.

Концерт почався майже без затримок, і першим на розігріві був наш Вінницький гурт AGE OF DEATH. Можливо, по стилю вони не дуже підходили для цього концерту, але вони класно розігріли зал. Вже на другій пісні було видно рух в залі, трішки почали слемитись як хлопці, так і дівчата. Я чув виступи цього гурту не один раз, тому скажу, що звук відстроїли їм погано, іноді навіть пропадала гітара. Таке відчуття, що звукорежисер виставив налаштування для наступного гурту, бо це звучання було характерно для блек металу.

Black Metal уВінниці

Наступними виступали гості з Києва – гурт SOMNIA. На початку їхнього виступу трохи металхедів пішли освіжитись, але прийшло багато нових людей, і зал став повнішим. Виступили вони добре, музика цікава, правда, активності в залі майже не було. Чи то всі втомились від першого гурту, то просто берегли сили для хедлайнерів.

Black Metal у Вінниці

І нарешті гості з Польщі – гурт DEVILISH IMPRESSIONS. Хоч спец ефектів не було, з’явились вони ефектно. Загримовані, коли вони йшли, то цепи, що були на них, дуже похмуро бризчали. З першої пісні всі ожили, почався справжній концерт, драйв, метал. Звук був хорошим, гурт грав злагоджено та якісно. В залі почався слем, всі відривались як вміли. Виступ DEVILISH IMPRESSIONS пройшов просто чудово, вони завели всіх своєю важкою та брутальною музикою. Під час їхнього виступу було неприємно спостерігати молодих осіб, які влаштували синхронний мошпіт, що характерний дещо для інших стилів музики. Це в багатьох викликало обурення, але всі відриваються як уміють.

Загалом все пройшло класно та драйвово. Після концерту фани мали можливість поспілкуватись зі своїми кумирами, отримати автограф та сфотографуватись. І мені теж вдалось взяти невеличке інтерв’ю у наших гостей з Польщі. В цьому мені допомогли учасники гурту AGE OF DEATH, які добре знають англійську мову.  Вже скоро на сайті ;)

Автор: Макс Берладін

Фото:  Катерина Рибалкина та Володимир Гриценко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні