Брестський grindcore-death колектив Sagotorium закінчив роботу над EP “Чревоугодие”.

0

Брестський grindcore-death колектив Sagotorium закінчив роботу над EP “Чревоугодие”. Міньйон складається з 4 композицій, натхненних “гумором і космогонічною філософією”, і витриманий у стилі попередніх робіт команди.
1

– Що відбувається в сучасному світі. Всі божеволіють. Всі або жеруть, або геї. В особливих випадках – обидва варіанти. СГТ не виняток … Насправді ЕP про наболіле. Зі здоровою часткою іронії в темах розкривається всім давно відома істина: «у всьому повинна бути міра». Будь то їжа або гейство, – коментують новий матеріал музиканти Sagotorium.

– Що стосується запису, то для «оживлення» гітарних партій ми практикували реампінг підсилювачів, а для «оживлення» вокальних партій – 4-денний запій після Нового року. Зробили ЕP «від душі!», що називається: себе порадувати і слухачів розтрусити, – описує творчий процес вокаліст колективу Сергій “Ольга” Жданко.

2

Нинішня платівка стала третьою за рахунком в активі команди, включаючи лонгплей “Primary Miscarriage” (2013) і “Поедемте жить…” (2014). У найближчому майбутньому Sagotorium планує записати спліт спільно з широко відомою у вузьких колах грайндкор-командою з Мінську

Контакти: https://vk.com/sagotorium


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

В очікуванні «дикого» дійства

Мабуть уже всі знають (а хто ні, той дізнається прямо зараз), що наприкінці жовтня західну Україну збирається сколихнути Wild West Tour – спільний міні-тур двох ...