Cheshires відправились у тур на підтримку нового альбому

0

Навесні цього року, 20 березня, альтернативний гурт з Одеси Cheshires видав свій новий студійний альбом під назвою «Суперминор», на підтримку якого нещодавно вирушив у всеукраїнський тур.

Cheshires штурмують українську сцену з 2004 року, коли вони ще називалися «Чеширськими котами». За 13 років хлопці помітно змінили стиль та експериментували зі своїм звучанням. «Суперминор» став четвертою платівкою в репертуарі гурту. Це альбом про життя та всесвітній баланс між світлом і темрявою, добром та злом, це роздуми про світ і буття загалом. Він про те, що не потрібно опускати руки та здаватися, бо жодні обставини, якими б складними вони не були, не вічні. Про те, що після темряви завжди настає світанок. Запис альбому відбувався на студії Revet Sound, а над його звуком працював відомий київський саундпродюсер Сергій Любинський.

«Суперминор» – це пісні про любов, про життя, про смерть. Про очікування та розчарування. Про невпинні пошуки чуда серед сірості навколишнього світу. Про складні питання, адресовані самому собі, та спроби на них відповісти. Про речі, що тою чи іншою мірою близькі кожному, хто хоча б інколи відпускає свої думки далі рідного спального району. Ніч темніша за все перед світанком. За найхолоднішою, найдовшою та найстрашнішою зимою завжди приходить весна. І навіть у кінці всього завжди залишається надія. Ось про що ця платівка», – коментує реліз фронтмен гурту Cheshires Вадим Казаков.

Тур на підтримку альбому почався 22 вересня у рідному артистам місті – Одесі. Після цього в планах у музикантів відвідати Дніпро (28 вересня), Харків (6 жовтня) та дати заключний концерт у Києві (20 жовтня).

Автор: Анастасія Пекарська


CHESHIRES

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні