Чи потрібна рокеру освіта?

0

Поговоримо про освіту. Кожен з нас вчився в школі і має свої спогади про неї. Одні з усмішкою згадують шкільні роки, інші – навіть згадувати не хочуть. Але всі погодяться, що в цьому місці нас змушували робити те, чого ми не хотіли: читати те, що нам не подобається, писати те, що ми не хочемо, вчити те, що нам не потрібно.

Ну, сяк-так школу закінчили, не все з вивченого знадобиться, але в кожного з нас сформувалась певна кількість знань, чи потрібні вони нам – це ми дізнаємось згодом.

Після школи йдемо до університету (хто захоче ). Там ми розуміємо, що школа була дитячим садком в порівнянні з універом. Предметів в рази більше і добре, якщо вони цікаві для вас, а якщо ні? Робимо вибір – вчити це все чи ні. Якщо не вчити, то можна забути про роботу за обраною спеціальністю, а якщо вчити − то це ще не означає, що вас обов’язково візьмуть на роботу. На той час не можна ще наперед знати, що правильно, а що − ні.

Та універ – це не тільки навчання, а ще й нові друзі. Якщо поїдете навчатись в інше місто і будете жити в гуртожитку, то ваше нудне повсякденне життя, яке було під час школи, перетвориться на веселе студентське.

Хто жив у гуртожитку, той мене зрозуміє. Величезна кількість нових знайомств, море випитого пива і не тільки, час на сон, зведений до мінімуму, бо пиво і нові друзі просто не дадуть вам довго спати. Про навчання забуваєте до сесії, а її хоч-не-хоч треба здати. До недоліків цього студентського життя можна віднести лише тарганів, які також влаштовують шалені паті у вашій кімнаті, бо гуртожиток – це «рай» для кожного, і для людей, і для їх небажаних сусідів.

Вирішуйте самі, чи потрібна вам освіта. Хоча один з видів освіти потрібен обов’язково − без самоосвіти точно нікуди. Під час навчання у школі кожен більш-менш зрозумів, що для нього цікаво, а що − ні. Те, що цікаво, ви і повинні вчити, розвивати, вдосконалювати, бо від цього залежить ваша майбутня робота. А робота, перш за все, повинна приносити насолоду і задоволення. Якщо ви знайшли таку – ви щасливчик.

Читати також потрібно. Читайте те, що для вас цікаво, питайте у друзів, що вони читають, обговорюйте прочитане. Це цікаво і корисно. Прочитана книга збільшить кількість слів у вашому розмовному словнику, а це зайвим не стане ніколи.

Автор: Роман Олексин


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Narator випустив дебютний кліп

Полтавська MDM та Trash Metal команда «Narator» частенько радує своїх прихильників синглами. Але цього разу їхнє творче надбання поповнилось відео-кліпом власного виробництва. Вся справа в ...