Cloudless випустили літній трек «Небо на стелі»

0

У п’ятницю, 7 липня, експериментальний дует ex-фронтмена гурту «Тонкая Красная Нить» та барабанщика «Фіолету» Cloudless презентував другий сингл зі свого майбутнього альбому. За словами музикантів, трек «Небо на стелі» розповідає про час і його цінність.

Cloudless – це дует вокаліста і клавішника Євгена Тютюнника та клавішника, басиста та гітариста Антона Панфілова. Євген раніше був учасником метал-гурту «Тонкая Красная Нить», а Антон зараз грає на барабанах у гурті «Фіолет». У тандемі вони пишуть електронну музику.

«Я завжди грав на барабанах і подумати не міг, що буду колись брати участь у створенні такої музики. Думаю, Женя, граючи в метал-банді ТКН, теж не міг і припустити, що буде писати подібні треки. Але це та музика, яку ми відчуваємо, це те, що ми хочемо сказати. У цьому треку ми відчуваємо себе справжніми, щирими і відкритими», – коментує Антон Панфілов.

За словами самих музикантів, трек “Небо на Стелі” був написаний для їх попереднього проекту Myversal (альтернативний рок), але тоді так і не побачив світ. З того моменту він неодноразово змінював своє звучання і формат. Cloudless говорять, що навіть на стадії запису вони ще не розуміли, як звучатиме кінцевий варіант. Пісня була записана та зведена на студії Revet Sound, де свою музику також створюють українські гурти – The Hardkiss, Detach, Vivienne Mort і багато інших.

Пісня вийшла майже в середині літа і відмінно передає безтурботний настрій цієї пори. Сонце, море, тепло – саме такі образи постають у голові при прослуховуванні «Неба на стелі».

«У нас не було мети дотримуватись формату, але було шалене бажання нагадати людям, що найцінніше – це їх “тут і зараз”, що в очікуванні “завтра” не існує “сьогодні”, а без “зараз” не існує “потім”. Потрібно вміти включатися в момент і смакувати його до краплі. Трек дуже літній, теплий і не викликає ніяких інших асоціацій крім океану, дороги до океану й піску на пляжі біля океану», – говорить Євген Тютюнник.

Нагадаємо, «Небо на стелі» – другий сингл з майбутнього альбому Cloudless. Його презентація запланована на осінь. Раніше хлопці вже встигли представити трек і lyric-video «Між світами».

Гурт у соціальних мережах:
https://cloudless.band
https://www.facebook.com/cloudlessband
https://vk.com/cloudless_music
https://instagram.com/cloudless_music

https://www.youtube.com/channel/UCszCmz2RWVMb9IynhGcvCYg

Автор: Анастасія Пекарська


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні