Рецензія на новинку від засновника AC/DC Дейва Еванса – What About Tomorrow!

0

Dave Evans – What About Tomorrow (2014)

На початку 2012 року Дейв Еванс, засновник і оригінальний вокаліст гурту AC/DC, об’єднав зусилля із композитором/музикантом Девідом Моблі, щоб подарувати вам EP What About Tomorrow… нове та незвичайне поєднання soft rock, hard rock та акустичного звучання.

Трек-ліст What About Tomorrow:

1. What About Tomorrow
2. Tell Me A Lie
3. Hot Acoustic Nite
4. Be Your Last Kiss
5. Here I Come

Титульний трек “What About Tomorrow” присвячений найголовнішим проблемам сучасного світу. Він розповідає про те, де ми всі опинимося, якщо щось не зміниться найближчим часом.

Другий трек “Tell Me A Lie” є найбільш м’яким. У цій чудовій баладі, що показує soft сторону Дейва Еванса, змішується акустична і електрогітара.

Третій трек “Hot Acoustic Nite” також є унікальною рок-акустичною сумішшю з фантастичним текстом. Ця пісня, цілком можливо, є “колисковою” на EP.

Четвертий трек “Be Your Last Kiss” починається як легка балада, що потім перетворюється на повномасштабний рок. Цей особливий трек дійсно показує різноманіття вокалу Дейва.

П’ятий трек “Here I Come” – на сьогоднішній день “найпохмуріша” пісня на EP, у якій Дейв Еванс використовує свій найвідоміший вокальний стиль.

o4lyc779Mj0

Всі 5 треків були написані досвідченими композиторами та музикантами:
David Mobley, Cliff Turpin, Jonathan Pugh.
EP спродюсований Девідом Моблі.

David Mobley Production повідомляє, що EP What About Tomorrow тепер доступний на Amazon і CD Baby.

http://www.amazon.com/What-About-Tomorrow-Dave-Evans/dp/B00PXEO8BU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1417445607&sr=8-2&keywords=dave+evans+what+about+tomorrow

http://www.cdbaby.com/cd/daveevans2

PICEDITOR-SMH

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні