День Незалежності з Океаном Ельзи

0

В ще теплі осінні дні ми вирішили пригадати Одесу яка зустріла нас дощем! Ми багато писали про великий концерт Океану Ельзи на День Незалежності і ось настав цей день!

Я прийшла до “Чорноморця” рано щоб подивитись як одесити готуються до зустрічі Океану. Перші фанати почали збиратись доволі рано, близько 8:30 години. Біля 9:00 почали збиратись стейджмени, звукоінженери і музиканти, усі готувались до саундчеку. Біля стадіону ходили охорона, організатори, волонтери, вони розклеювали вказівки, готували прохід в фан-зони, ставили палатки магазину сувенірів і квиткових кас. Усі були в передчутті свята. Під стадіоном очікували щасливі фанати почувши на саудчеку пісню “Віддай мені” і сподівались, що Святослав її виконає вперше в турі.
За декілька хвилин до запуску людей почався сильний дощ, що трошки пригальмувало сам процес. Але черги аж ніяк не зменшувались. Варто відмітити святковий вигляд волонтерів, усі дівчатка були у віночках, і це додавало більш святкового настрою!
Запуск людей почався трохи з запізненням, але при цьому сам концерт почався навіть раніше запланованого часу. Вечір відкривав одеський гурт-Epolets! Хлопці одразу ж зарядили усіх своєю енергетикою. Їх виступ тривав близько 30 хвилин. Після них на сцену вийшла лірична і ніжна молода співачка Христина Соловій. Дівчина виконала окрім усіх відомих пісень ще одну пісню яка в найближчому майбутньому стане новим синглом! Після неї яскраво увірвались в святкування всіма улюблений гурт-O.Torvald. Зал зігрівав артистів своєю шаленою підтримкою, при тому не давали забувати кого усі чекають найбільше. Женя Галич активно спілкувався з публікою і нікому не давав сумувати. І ось цей хвилюючий момент-на екрані з’являється надпис “ОЕ” і на сцену виходять вони-люди, заради яких усі зібрались. Концерт почався з символічної “Встивай” і стадіон почав вкриватись синьо жовтими прапорами. Гурт, як і обіцяв, виконав усі 25 пісень, що вибирали фанати напередодні, і додали ще дві від себе, які шанувальники були дуже раді чути!
Вакарчук жартував про одеських котів, і робив компліменти “кішкам” під сценою. Для Героїв України Святослав присвятив “Мить” і “На лінії вогню”, а для людей з Донецька “Не питай”.
На останок, як побажання для всіх, гурт виконав “Все буде добре”, і “Квітку”. І ось так закінчився цей неймовірний концерт. Думаю, усі відвідувачі залишились задоволені таким святом і ще довго будуть його пам’ятати!
І від себе хочу подякувати менеджменту гурту, за можливість попрацювати на такому концерті!
І пропоную переглянути мій фотозвіт :)

Автор:Оксана Демко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Side projects Андрія Кузьменка

Привіт всім. Сьогодні ми поговоримо про людину, яка була щирою, справедливою та просто яскравою особистістю. Думаю, не важко здогадатися про кого йтиметься мова далі. Правильно, ...