Dirkschneider в Дніпрі 13.11.16 | фотозвіт

0

 

Для усіх поціновувачів металу, неділя 13 листопада, відмітилась грандіозною подією. Проект «DIRKSCHNEIDER» в рамках великого світового турне «Back to the roots world tour 2016» відіграли потужний концерт у м. Дніпро. У всіх країнах світу цей тур викликав небувалий ажіотаж. Саме тому кореспонденти Крок-у-Рок не змогли залишитися осторонь від цієї події й завітали на це шоу.

«DIRKSCHNEIDER», це концертний проект колишнього вокаліста «ACCEPT» і нинішнього фронтмена «U.D.O.» – Udo Dirkschneider’a, який був створений спеціально для виконання кращих хітів «ACCEPT». В цьому році «DIRKSCHNEIDER» входить до числа претендентів на звання «Кращого концертного колективу» за версією журналу «Metal Hammer», а Udo Dirkschneider персонально номінований на престижну нагороду – «Легенда».

Присутніх чекало більше двох годин потужних гітарних рифів, випробуваних часом, заправлених неповторним вокалом монстра металу Udo Dirkschneider’a. Все це в купі і є хіти легендарних АССЕРТ, які по праву вважаються класикою хеві – металу. Як пройшов концерт, дивіться у фотозвіті нештатного фотографа Дмитра Маркелова – https://vk.com/dphotoworld.

 

 

Команда Крок у Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Теорема майбутнього

Як багато людей задумувалось над тим, що чекає на українську важку сцену у майбутньому? Чого очікувати від молодих гуртів, концертів, фестивалів? Давайте спробуємо це уявити. ...