Дощ & Рок

0

Як Ви вже зрозуміли з назви статті мова сьогодні йтиме про таке природне явище як дощ. З чим же він у Вас асоціюється? Щось мені підказує, що з сумом й журбою, але чи завжди це так? Давайте дізнаємось чим є дощ для наших музикантів та, що він символізує в їхніх піснях.

Багато подій у нашому житті ми пов’язуємо з дощем, прив’язані до нього спогади залишаються в пам’яті назавжди. Якщо і у Вас сталося так, то рекомендую прослухати пісню «Nice Day – Під дощем». Душевне та чуттєве виконання про найголовніше в їхньому житті.

Дощ – це сльози. Таку паралель приводив в своїх піснях не один гурт. Зацікавила? Отож, ловіть − гурт Карна «Цей дощ». «Мої сльози з неба падали» – так звучать слова пісні. Також зустрічайте Rizups «Дощ»: у їх пісні сльози є тим, що ллється з небес.

Люди часто просять в Дажбога, щоб він виявив свою милість. Про це співають хлопці з гурту «Бумбокс» у своєму трекові під назвою «Злива». Вони сподіваються, що дощ змиє весь бруд та те, ким вони стали. Думаю, що ці думки приходять в голову не лише їм.

Кохання: чи завжди воно є для нас основою? Це одна з провідних тематик творчості. Ось і луцький «Фіолет» написав пісню про кохання «Після дощу» − все до мурашок, до самих куточків душі. Що ж може бути прекрасніше?

Та все, що було, слід відпускати. Й справді, все, що сталось колись, вже залишилось в минулому, і про це розповідає пісня гурту Mad Heads XL «Дощ» .

А це слова з пісні Skinhate Feat. ТОЛ «Чорний дощ»:

[…Але замість цього у моїх долонях з’явилися краплі брудної води.
На жаль, то не сльози, то все, що я нажив, то моєї свідомості кров та гріхи.
Своєчасно введені сироватка правди й ін’єкція погляду в зовнішній світ,
Отруєний подих, роздроблена сила і те, що я за весь час зрозуміти встиг…]

Не все так чудово, коли іде дощ, але не варто засмучуватись, адже це ж лише маленький епізод великого життя :)

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Дух старості в сучасних нотах Retro21

  В поле зору нашого журналу потрапили молоді та перспективні житомиряни – гурт з неоднорідним звучанням “Retro21”. Цього літа вони вже отримали гран-прі фестивалю “Пісенний ...