Ефектний глем в серцях та житті

0

Знаєте, я думаю, якби рок-жанри були людьми, то найбільшим гулякою був не панк, а саме глем. До того ж це був би такий вишуканий гуляка, який вміє ефектно з’явитися. Чому? Що ж, давайте подивимось разом.

Glam rock – (в перекладі з анлійської «glamorous» – «ефектний») – яскрава квітка рок-сцени, яка розпустилася на початку 70-х років ХХ століття у Великобританії та буйно квітла протягом наступних десяти років і лише на початку 80-х почала в’янути. Біля витоків, або ж уже доречніше казати корінців, стоять такі жанри, як Арт-рок, Поп-рок, Психоделічний рок, Гаражний рок, Хард-рок, Рок-н-ролл, Бабблгам-поп. Мабуть, саме завдяки таким предкам Glam rock став одним з найяскравіших дорогоцінних каменів у короні сучасної рок-сцени. Та однією з особливостей жанру був саме незвичайний, по-театральному ефектний вигляд музикантів цього жанру.

Кольори. Кольорова гама не є такою багатою, як наприклад у панк-виконавців, але все ж таки це не мінімалізм, як у блек-металістів. Звичайно основним кольором є чорний, рідше використовується сірий, білий та червоний – їх дала стилю саме рок-сторона. «Гламурність» же забарвлює стиль в такі барви, як фуксія, темні відтінки рожевого, сріблястий та золотистий.

Що стосується принтів, то тут характерне використання дещо готичної тематики з хрестами, черепами, провокаційними написами, фото хижих звірів тощо. Найчастіше вони виконані в чорно-білій гаммі. Інколи можна зустріти зображення корон або ж химерними орнаментами.

У комплектах одягу в більшості випадків використовуються шкіряні речі: сукні, штани або спідниці, куртки. Джинси – це взагалі окрема тема. Чорні або темно-сині, вони можуть бути прямими, але частіше обираються саме вузькі варіанти, потерті, з дірками, ланцюжками, великими кишенями або ж… найпростіші однотонні. Так, глем-стиль – це щось із крайності в крайність, тут не існує золотої середини, що ми можемо бачити і при виборі спідниць та суконь, які зазвичай короткі, представницями глему прекрасної статі. Це або максимально облягаючі варіанти, або ж пишні спідниці-пачки, з якими гармонійно виглядають як туфлі на шпильках, так і громіздкі армійські боти.

Та все ж, головне, щоб ваш сценічний образ не затьмарював вашу творчість. Бо одяг це лише оболонка, яка повинна підкреслювати те, що живе у вашому серці… Музику, яка живе у вашому серці.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Where Is Wendy?

Сьогодні я познайомлю Вас із незвичайним для української метал-сцени гуртом з файного міста Тернополя. Чому незвичайний? Тому що його учасники – лише дівчата. Свій творчий ...