Емоційність. Своя фішка чи крик душі?

0

Цей текст тебе не зацікавить, якщо ти любиш пост панк чи бітдаун хардкор. Для усіх любителей емоцій – завжди ласкаво просимо!

Самий емоційний, насичений фразами та зрозумілими словами стиль – Gringcore. Якщо ти досі не чув жодної пісні у цьому стилі – ти не знаєш, що таке емоції.

А якщо без жартів, то я вважаю,що чим старший стиль – тим кращий виклад емоцій. Згадати лише емоційність глемерів, чи всім відомих представників альтернативи та нью-металу. Де пісні і є емоціями. Навіть, якщо текст не передає того настрою – якщо емоційно забарвити саму пісню, вийде налаштувати людей на певний настрій. На концерті це дає велику підтримку і величезний шанс того, що барабанщик все ж таки закине комусь свої палки сьогодні. Одну і стійку емоцію передає усіма любимий хардкор-панк. І це не потребує пояснень.

Значно легше передати свої емоції слухачам, якщо стиль я легшим і текст зрозумілішим. На які емоції нас спонукають ті ж самі ФЛІТ (своє все заникай), o.Torvald (рок-герой) і інші. Немає жодного знайомого, хто б не завдячував гарним настроєм пісням Серцевого Нападу (Ніч у стилі рок) чи Тостеру (моя собака ходить у кедах).

Відійду трішки від теми. Які емоції здатна викликати одна пісня Механічного Апельсину – пам’яті загиблих байкерів.

Виникає питання: справжні емоції чи фішка гурту?

Значно приємніше знати про те, що хтось з учасників твого улюбленого гурту переживав ситуацію схожу до твоєї. Поділився нею зі всіма через текст. Аніж слухати наіграні мотиви та фальшиві емоції. Єдиний стиль у якому я впевнений, що емоції справжні – screamo. Вокалістам, що полюбляють цей стиль я вірю з першого слова. Ще би я міг його розібрати…

Але, ближче до діла. Чи ти думав колись ти про те, що гурт обрав саме цей стиль щоб качати народ, а не доносити лірику. Чи навпаки? Хотів підкорювати серця фанатів лише емоційністю. Ми звикли бачити гурти такими, як вони є. А ти лише уяви, що Skinhate почали грати щось спокійне, на літературних вечорах. А вокаліст К402 почав поводитися бас-гітарист одеського гурту Septa.

Емоційність також можна споглядати у металкорі, крісткорі та інколи деткорі. Особливо емоційне забарвлення є у бітдаун-шансоні гурту Patsanoth (раджу ознайомитися з їхніми альбомами та кліпами).
А стосовно гурту АННА. У когось гурт викликає лише емоції. А у когось емоції і ностальгію.

Поки усе йде вперед і модернізується, характеристики більшості стилів будуть змінюватися. Нас чекають неочікувані сюрпризи та розчарування …

Проте, як би там не було наші гурту вміють завоювати фанатів та викликати справжні емоції, заставити відчути та зрозуміти.

Який гурт викликає найбільше емоцій у тебе?

Пісню на пояснення у коменттарі! \m/

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні