Fatum Aeternum випустили максі-сингл “The Pain”!

0

Після майже року без релізів, гурт Fatum Aeternum представляє свій новий максі-сингл під назвою “The Pain”.

Ця міні-платівка буде першою у серії подібних робіт, мета яких — представити нове бачення дарк-року. Колектив оновив свій звук електронікою, за аранжування якої відповідальний Стів Гершін. Продюсуванням і зведенням треків займався Джордж Фалк. В результаті – атмосферне і вельми відчутне уявлення усіх джерел впливу групи.

«Після випуску нашого попереднього синглу” One Bastard “ми знову відправилися у творчі пошуки. На це пішло чимало часу, але, врешті-решт, ми сформулювали для себе комбінацію, що повністю задовольняє нас і колективно, і індивідуально. Вона включає в себе домінуючу атмосферу, створену за допомогою новітніх технологічних розробок, зокрема Orion Platinum від Synapse Audio Software і Addictive Drums від XLN Audio. Ми дуже вдячні творцям цих програм, саме вони дозволяють музикантам домогтися відмінного звучання без величезних фінансових витрат, за допомогою покупки легального софту.»

Z-8YatF4Ypw Крім нововведень, музика нової міні-пластинки продовжує використовувати і старі прийоми, що стали знаковими для колективу: експресивні вокали – чоловічий і жіночий, важкі, але атмосферні рифи гітар і пронизливі скрипкові соло.

Що стосується майбутніх релізів, група планує продовжити практику максі-синглів, і випускати нові пісні спільно з оновленими і поліпшеними версіями старих треків, перш які не отримали належної уваги публіки.

WEB: https://vk.com/fatumaeternum


Fatum Aeternum

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок – музика для всіх

«Є стереотип, що рок – музику слухають підлітки, бо протестний вік і бла бла бла… Це все фігня! В мене купа знайомих дівчат ходять на ...