Фестивалі 2.0.

0

Всі ви мабуть вже побували на таких фестивалях, як Захід, Завантаження, Файне місто, Республіка чи Бандерштат. Якщо там не були,то принаймні про них чули. Але існують ще музичні фестивалі в Україні, які проводилися чи проводитимуться в 2015 році і заслуговують на увагу. Звичайно про всі важко одразу розповісти, але про деякі з них все ж таки розкажемо.

1.Рок-Вибух

Фестиваль заснований ще 2001 року гуртом Карна.За цей час на фестивалі встигли виступити такі гурти як АННА,ТОЛ,Фліт,Ніагара,Skinhate та багато інших .Через певні причини останні роки фестиваль не проводився .Так тривало до 31 жовтня цього року,коли був проведений дводенний фестиваль в стилі хеллоуіну, який перевершив найоптимістичніші очікування стосовно якості музики і кількості глядачів.

На реінкарнованому фесті виступили Ніагара,Skinhate, Merva, Карна, Farinhate та інші.

2. 360

Фестиваль проводиться 22 листопада у Львові.

Це абсолютно новий одноденний фест, наступний планують на весну-літо 2016.
За словами організатора, це буде фест більшого масштабу, а крім музичної, буде наукова сцена, де виступатимуть різні лектори, розповідатимуть про цікавинки сучасної фізики, біології і тд. Отож чекатимемо на перший український науково-музичний фестиваль.

А на першому фесті виступатимуть 8 гуртів: Антитіла, МЕРІ, Фліт, Оратанія, Плесо, К402, Дикі Серцем та Патроничі.

3. РОК БУЛАВА

Фестиваль Рок Булава -2015 відбувався на березі Дніпра славного міста Переяслав-Хмельницький. Місто відоме своєю історією ще за часів Київської Русі, а ще його називають місто-музей, тут налічують 27 музеїв.

На фестивалі прийняли участь більш ніж 50 гуртів з різних куточків України та гості з близького зарубіжжя.Серед них такі гурти, як [SALE]only , Morphine Suffering, Роллік’с, Без Обмежень,Чумацький Шлях та багато інших.

4.Східна Фортеця

СХІДНА ФОРТЕЦЯ ФЕСТ відбудеться 14 листопада в місті Харків.

Фестиваль є не тільки музичним,а й патріотичним.

“Музика завжди була поруч з нами, вона надихає, допомагає боротися, спонукає радіти кожному дню, мотивує жити. Наш народ перетерпів дуже багато, і завжди поруч лунала пісня, вона допомагала нам долати перешкоди, і надалі це робить, музика об’єднує та гартує нас. Чим більше лунатиме рідна пісня в нашому краї, тим скоріше прийде мир на наші землі!”-так говорять організатори про свій фестиваль.

На сцені ж виступлять Роллік’с, Карна, Сокира Перуна і Друже Музико.

5. WOODSTOСK Ukraine

Метою фестивалю є згуртування мешканців різних частин нашої країни за мир, розвиток благодійного волонтерського руху в Україні, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, а також розвиток масової музичної культури.
Фестиваль WOODSTOCK UKRAINE є відкритим та безкоштовним для усіх відвідувачів.

Впродовж 7-9 серпня на фестивалі виступили гурти Бахрома, Безодня, Epolets, Мері та багато інших.

6.Черемош фест

«Черемош-Фест» – еко-туристичний фестиваль у Карпатах проводився 24-26 липня в урочищі Запідок, с. Верхній Ясенів, Івано-Франківська область.

Місія Фестивалю – звернути увагу громадськості на проблему техногенного знищення Білого Черемошу. Річку і її притоки нівечать дамбами та іржавими чорними трубами мінігесів.

На самому ж фестивалі виступали гурти Фліт, Вій, Механічний Апельсин, Zapaska ,Сни Дріади та інші.

7. Razomfest

Проводився фестиваль у Львові 1-2 травня.

Як часто це буває фестиваль здивував не лише музикою. «Спочатку ми планували зробити лише музичний фестиваль, але потім вирішили влаштувати сюрприз для наших відвідувачів у вигляді літературної сцени та лекцій досвідчених мандрівників про бюджетні подорожі», ‒ каже один із організаторів фестивалю Сергій Марченко. На фестивалі виступили гурти Akute, Pur:Pur, Гапочка, Epolets, Шосте Чуття та деякі інші

8.Bereziv Bander Fest

Проводився 17-19 липня в селі Березів Івано-Франківської області.

Метою фестивалю є не тільки впродовж трьох днів слухати хорошу музику,а й провести свій час в мальовничих місцях Карпат. А ще окрім музики можна пройтися екскурсією стежками воїнів УПА чи навіть пройти вишкіл від воїнів нашого сьогодення.

На фестивалі виступали гурти: Барахта, Залізний Хрест, Чумацький Шлях, Тінь Сонця, Сокира Перуна, Тартак та інші.

9. Холодний Яр

Проводився 3 липня.

Цей фестиваль є не тільки музичним, а й культурно-просвітницьким.

Проводився він на території села Грушівка,де в 1919-1922 роках існувало самопроголошене державне утворення під назвою Холодноярська Республіка,яка в успіхом боролася проти всіх зовнішніх ворогів України.

Фестиваль є благодійним і всі зібрані кошти були витрачені для придбання бійцям АТО взуття, камуфляжного одягу, тактичних рукавиць і засобів гігієни.

На фестивалі виступали гурти:Тінь Соня, Біла Вежа, Фіолет, Гайдамаки та інші.

10. RAKOVETS FEST

Фестиваль відбувався в с.Раковець(20км від Львова. Пустомитівський р-н, Львівська обл.)

Мальовниче село Раковець славне своїм цілющим срібним джерелом, по воду до якого приїжджають не тільки з довколишніх регіонів Львівщини, а й туристи. Для відвідувачів фесту проводилися літературні сцени, різноманітні конкурси і лицарські бої. В музичному плані фест теж не “пас задніх”. На сцені виступали гурти Фліт, АННА, О.TORVALD, EPOLETS, Latur, та інші.

Автори: Роман Мельник і Оксана Головко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Mudtrip та сингл «Thirst»

Досить загадкова команда з міста Харків нещодавно випустила своє нове творіння під назвою «Thirst», що вже доступне для вільного прослуховування та скачування. Їх музика звучить ...