Гарячий холод від гурту PANDERIA

0

Яка тема нині найактуальніша для більшості з нас? Не здогадуєтесь? А ви погляньте на градусник за вікном. Саме так, будемо говорити сьогодні про холод. Холод буває двох видів: фізичний і моральний. Пояснювати, що означає кожен з них, мабуть не потрібно та й вибирати який з них гірший доволі важко. Сподіваюся, що Ви ще не встигли замерзнути, бо останні дні були холодні та й люди навколо не завжди несуть тепло у наше життя.

А от якщо морозець таки дібрався до Вас, то різдвяний подарунок від рівненського гурту PANDERIA – дебютний кліп на композицію «Відчуття холоду» −прийдеться дуже доречним. Тематику відео хоч і не назвеш теплою, та все ж в цілому робота вийшла досить таки гідною та достойною похвали. Вона здатна принести трішки тепла в душу справжнього поціновувача якісної музики.

«Відчуття холоду» – другий трек з EP «H.O.P.E.», який гурт презентував в листопаді минулого року. Пісня досить потужна, але водночас чуттєва, та цілком відповідає жанру в якому працюють хлопці. Тому логічно було очікувати не гіршої відеороботи. І PANDERIA не розчарували.

Хтось скаже, що подібний сюжет вже заїжджений, і взагалі фотосесії, кліпи і тому подібні роботи, в декораціях яких присутній ліс – це більш типово для фінських команд. Але насправді незнайомий чоловік в масці, який іде дорогою, лісом і несе вогонь – символ тепла, яким не роздумуючи ділиться, − як ніхто інший вписується в тематику треку. В загальному, переглянувши та оцінивши роботу можна сказати, що недоспані ночі та години роботи на морозі не були даремними й результат навіть перевершив всі очікування. Це ще раз доводить те, що пройде трохи часу − і звістка про українську рок-сцену прогримить на весь світ, слід лише докласти трохи зусиль й не зупинятися через перешкоди.

Даруйте тепло своїм рідним та друзям у ці холодні зимові дні, адже кожна людина того потребує. Також подаруйте частинку тепла самому собі та гурту PANDERIA – увімкніть їхню відеороботу та оцініть її.

Автор: Ksen Darkness та команда Крок у ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні