Гітара VS Друзі

0

Ви пробували грати на гітарі? Ні? Тоді чого ви чекаєте? Позичте її у друга чи знайомого, або йдіть до музичної крамниці та обов`язково придбайте цю диво-річ. Задоволення від гри буде просто колосальним. Не вірите??? А ви спробуйте!

Буває так, що друзям ніколи зустрітись з вами, погода нікудишня та й взагалі немає бажання виходити кудись. А що вдома? А вдома гітара, яка завжди рада вас бачити й лежати на вашому «теплому коліні». Взяв − і граєш. Все просто.

Граючи, ти ніби потрапляєш в інший світ. Кожна нота проникає глибоко в душу і дарує неймовірні відчуття. Ти забуваєш абсолютно про все, що твориться в твоєму житті, і добре, і погане. І так кожного разу.

А раптом ви з тих щасливчиків, чиї друзі також наполегливі гітаристи та музики? Тоді ви разом ставите собі мету – дійти до вершини майстерності, яка тільки може бути в людини з гітарою в руках. Так-так – саме мету, оскільки ця штука направить в правильне русло вашу працю і старання. Є мета – є результат. Згодом ви це зрозумієте.

У вас є дівчина? Ні? Гітара і тут в пригоді стане. Зібрались ви якось великою шумною компанією, де є багато як знайомих, так і не знайомих людей. Ну і дівчата там звісно будуть, як же без них? Звучить перший акорд і всі затихають − очікують, що ж ви зіграєте. Найближчі друзі одразу підхоплюють ваш спів, а незнайомці, зачаровані цією грою, стають вашими прихильниками й після «виступу» охоче з вами спілкуються. Після спілкування з «фанатами» ви розумієте, що недарма витратили стільки часу на навчання, адже кожен з тих незнайомців хоче якнайближче ознайомитись з вами, і ,можливо, хтось захоче, щоб ви стали його вчителем. А якщо ви дівчина з гітарою – все вище сказане автоматично збільшується в декілька разів. Не вірите? А ви спробуйте.

Де гітара – там і друзі. Якщо це не ті, з ким ви постійно спілкуєтесь і знаєте з «садочка», то обов’язково знайдуться нові, які так само, як і Ви, «запалені гітарою».

Автор: Роман Олексин


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Механічний Апельсин «Naked» (3-CD, 2014)

Щойно прослухав новенький, свіженький альбом Механічного Апельсину «Naked» (3-CD, 2014). В альбомі є дуже багато всього, хлопці випустили платівку в трьох частинах, кожна по десять ...