Гітара VS Друзі

0

Ви пробували грати на гітарі? Ні? Тоді чого ви чекаєте? Позичте її у друга чи знайомого, або йдіть до музичної крамниці та обов`язково придбайте цю диво-річ. Задоволення від гри буде просто колосальним. Не вірите??? А ви спробуйте!

Буває так, що друзям ніколи зустрітись з вами, погода нікудишня та й взагалі немає бажання виходити кудись. А що вдома? А вдома гітара, яка завжди рада вас бачити й лежати на вашому «теплому коліні». Взяв − і граєш. Все просто.

Граючи, ти ніби потрапляєш в інший світ. Кожна нота проникає глибоко в душу і дарує неймовірні відчуття. Ти забуваєш абсолютно про все, що твориться в твоєму житті, і добре, і погане. І так кожного разу.

А раптом ви з тих щасливчиків, чиї друзі також наполегливі гітаристи та музики? Тоді ви разом ставите собі мету – дійти до вершини майстерності, яка тільки може бути в людини з гітарою в руках. Так-так – саме мету, оскільки ця штука направить в правильне русло вашу працю і старання. Є мета – є результат. Згодом ви це зрозумієте.

У вас є дівчина? Ні? Гітара і тут в пригоді стане. Зібрались ви якось великою шумною компанією, де є багато як знайомих, так і не знайомих людей. Ну і дівчата там звісно будуть, як же без них? Звучить перший акорд і всі затихають − очікують, що ж ви зіграєте. Найближчі друзі одразу підхоплюють ваш спів, а незнайомці, зачаровані цією грою, стають вашими прихильниками й після «виступу» охоче з вами спілкуються. Після спілкування з «фанатами» ви розумієте, що недарма витратили стільки часу на навчання, адже кожен з тих незнайомців хоче якнайближче ознайомитись з вами, і ,можливо, хтось захоче, щоб ви стали його вчителем. А якщо ви дівчина з гітарою – все вище сказане автоматично збільшується в декілька разів. Не вірите? А ви спробуйте.

Де гітара – там і друзі. Якщо це не ті, з ким ви постійно спілкуєтесь і знаєте з «садочка», то обов’язково знайдуться нові, які так само, як і Ви, «запалені гітарою».

Автор: Роман Олексин


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Ель, фолк, танці

Тим, кому подобається ірландська культура Тим, хто полюбляє добрий ель Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи Присвячується (А також всім іншим, бо ...