Гурт Alt.End – презентація дебютного альбому

0

Цієї п`ятниці, 22 січня, у київському арт-пабі «Бочка» відбулась певною мірою знакова подія для української важкої сцени. Того дня у домашній атмосфері всі присутні спостерігали за появою нового талановитого та перспективного гурту на нашій важкій сцені, який з радістю презентував свій перший альбом під назвою «Terrorize».

Вперше потрапивши до концертного пабу «Бочка», приємно вражає наявність, окрім звичайного бару та столів для відвідувачів, ще й додаткова сцена з непоганим апаратним забезпеченням. Це означає, що музика може лунати одночасно абсолютно всюди, а слухач може обрати найбільш комфортне для нього місце та, відповідно, гурт. Адже, спустившись нижче у підвальне приміщення, глядача зустрічають шикарно розмальовані стіни з портретами початківців та гуру вітчизняної сцени, які ніби спостерігають за музичною діяльністю на сцені та радіють разом із присутніми за вдалі виступи молодих та досвідчених музичних колективів. Також у поле зору одразу ж потрапляє велика сцена цього закладу з гарним освітленням та якісним звуковим обладнанням.

На розігрів, вже і без того розігрітим глядачам, довго чекати не довелось. На сцені з`явився гурт «S.Ø.U.L». Варто зазначити, що для хлопців це був перший офіційний виступ взагалі і вони провели його вдало. Музичне наповнення досить якісне, а за жанровими рамками їх музика звучала легко. Пісні несли в собі переважно особисті повсякденні переживання й почуття з відтінком осіннього настрою. Непогана музика, проте ще є куди рости та що вдосконалювати, на кшталт роботи з публікою та пісенне звучання. За словами вокаліста гурту, й за сумісництвом автором текстів, всі переживання та емоції в піснях були пережиті на власному досвіді. На флеш-інтерв`ю хлопці розповіли, що назва гурту «S.Ø.U.L» походить від душевного стану. Тобто, музику вони грають від душі, та планують одного дня записати і випустити свій повноформатний альбом, так само, як і хедлайнери вечора «Alt.End». Нашим читачам вони побажали любити рок-музику та відвідувати подібні заходи.

1

Після невеличкої перерви досить епічно та продумано на сцені по черзі з`явились винуватці заходу – гурт «Alt.End». При їх появі освітлення стало схоже на нічне зоряне небо. Чи справдиться ця символічність – побачимо, але цей виступ видався зоряним. Не затримуючи натовп балачками, гурт одразу ж вистрілив декількома своїми драйвовими піснями.

Після цього одразу стало зрозуміло, що концерт буде спекотним і у прямому, і у переносному сенсі. За стилістичною приналежністю творчість цих хлопців відноситься до так званої «альтернативи» та певною мірою до post-rock, що ідеально підходить до обраної ними тематики «апокаліпсису» та розкутого стилю життя поруч із душевними внутрішніми колізіями. Варто відзначити й власну родзинку гурту. Окрім музики, цей гурт має власну епатажно-танцювально-показову поведінку на сцені, що дуже зацікавлює око глядача, а також вміння зібрати докупи натовп та моментально залучити нових слухачів, завдяки дуже неочікуваним легендарним пісням та хітам власного виробництва, які, за дивним збігом обставин, не мали би звучати зі сцені сьогодні, але були припасені гуртом у вигляді ефекту несподіванки.

2

Під час інтерв`ю, після виступу, хлопці зробили цікаве зізнання – назву вигадали гуртом, але взяли перше, що спало на думку. Чи варто й казати, що сценічний образ, за словами учасників гурту, повністю співпадає з поведінкою у повсякденному житті. Веселість та оптимізм − необов’язкові, але такі бажані й необхідні атрибути рок-музиканта. Саме ці риси вражають та роблять свою справу на сцені. Проте не веселощами єдиними. Було зроблено дуже важливі кроки аби досягти того, що є зараз. Це щоденні тренування, а також щасливий випадок, що дозволив відповідальним за свою справу людям зібратись разом. «Alt.End» навіть спеціально запросили вокаліста з Черкас. Гурт побажав слухачам розвивати себе і українську музику, та любити її у собі.

Наостанок хотілося б сказати, що великою подією та щастям є той факт, що в Україні є такі заклади, такі люди, та такі фани, що дають можливість дійсно працьовитим командам виходити з куліс андеграунду та творити свою музику, робити збірки, записувати альбоми та просто робити щасливими слухачів та розважати їх, скільки б людей не прийшло, та де б вони не зібрались.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

RAIDER – Iron ghost

Коли у Філадельфії під дією електромагнітного поля міфічним чином зникають кораблі, в Україні від коливання струн з’являються нові пісні. «Залізний привид» чи, якщо точніше, «Iron ...