Гурт Defactorial. Погляд на схід сонця

0

Молодість, запальна енергетика та ентузіазм роблять дивовижні речі. Саме вони надихають на нові звершення та прийняття нових викликів долі. Ці складові безумовно лягають в основу роботи молодого столичного гурту «Defactorial», який знову робить спробу заявити про себе на теренах української важкої сцени.

За жанровими рамками їх творчість відноситься до стилю «melodic metal». Трек під назвою «Схід Сонця» не є їх дебютною роботою (адже команда вже була раніше почута завдяки трекові «За що ми боремось»), проте й широкого пісенного надбання поки що немає. Але, створюючи досить цікаву музику, команда продовжує заробляти все більшу прихильність українських метал-фанів. Гурт намагається активно контактувати із фанами та навіть робить репетиційні онлайн-трансляції. Це дуже інноваційно та важливо.

Що стосується самого синглу «Схід Сонця», то він вийшов надзвичайно атмосферним у музичному плані та ясним й зрозумілим у текстовому. У пісні мова йде про новий день, що змінює попередній. У минулому дні залишаються злидні, нещастя та біди, а новий час та схід сонця своїм промінням несе тепло від потойбічного полум’я. Із новим днем з`являється і новий час. Час для нових звершень та нових починань. Саме він дає можливість заново визначити шлях, яким людина бажає слідувати.

Даний сингл – це саме той випадок, коли обкладинка для нього була зроблена спеціально під пісенне наповнення, а не під ЕР або повноформатний альбом. Такий хід є досить сміливим та трудомістким, але він себе виправдав повністю. Обкладинка допомагає зрозуміти сутність та сенс синглу. На ній зображене дерево із червоним листям,навколо якого земля та небо виглядають сірими та не живими. Позаду ж проглядається прекрасний та яскравий схід сонця, що покликаний розвіяти темряву та пітьму й надати землі частинку свого тепла.

Отже, прекрасна ідея, чудове мелодійне виконання та досить помітна особливість команди, що завдяки своїй праці, розважить на концертах ще не одну сотню людей.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Sunset Trail, Alt.End та Dead Puzzle відіграли в Житомирі

20 жовтня в клубі “Інфорум” (Житомир) відгримів концерт за участю альтернативних киян “Alt.End”, надважких death-житомирян “Dead Puzzle” та чеської metalcore-п’ятірки “Sunset Trail”. Нам вдалось зловити музикантів цих гуртів ...