Гурт Mudtrip та сингл «Thirst»

0

Досить загадкова команда з міста Харків нещодавно випустила своє нове творіння під назвою «Thirst», що вже доступне для вільного прослуховування та скачування.

Їх музика звучить у цікавому і навіть, певною мірою, новому для української сцени жанрі «stoner rock». Підбираючи слова до пояснення цього жанру, можна сказати, що це неначе «активний doom» з додаванням хардкор-року. Після прослуховування думки можуть різнитись, але варто погодитись, що такого експерименту ще точно не було, і цікаво було б побачити, як активно це сприйматиметься слухачами. Для цього чекатимемо на інші їх треки або ЕР, для порівняння.

Обкладинка повністю характеризує посил та жанрову спрямованість. На ній зображено черем з напіврозплутаним волоссям на зразок дредів, на якому росте ніщо інше, як гриби. Позаду видно всіяне поле та зоряне небо, що зливаються між собою, адже колір для цього обрано чорно-білий.

«Thirst» перекладається з анлійськой як «спраглий». Спраглість до активних дій і життєвих звершень, як метод боротьби з собою, своїм «комфортом» та своїми страхами. Ось що виражає трек, який вийшов досить вдумливим, проте і заснути вам не дасть.

Ритм витримано непогано, та й виконанню в жодному разі дорікнути не можна. Помітно старання й музика кожного з учасників прослуховується відповідно задуму. Проте, варто зазначити, що музика є не простою для сприйняття, але є стійка впевненість, що і на неї є своя не мала аудиторія.

Не варто й зайвий раз відмічати необхідність постійних експериментів, адже саме так можна досягнути нових висот. Головне тільки, щоб експерименти ці були доречними і несли за собою гарну ідею.

Автор: Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


MudtripThirst

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

#SATRIAStour2016

Через 2 роки після виходу «Mystery of…» Тернопільські металісти «SATRIAS» повернулися, щоб представити світові своє нове творіння, альбом «Doomsday Prophecy». Обкладинка SATRIAS – «Doomsday Prophecy» ...