Гурт My favorite black

0

В цій статті я розповім про гурт My favorite black , його біографію, становлення і музику.

Біографія

Гурт був заснований у грудні 2011 року в славному місті Дніпропетровську братами Антоном та Денисом Дем’янчуками. Після цього до них долучаються Олександр Мірошник, Богдан Губанов та Антон Заглуха. У 2012 році виходить їхній дебютний сингл “Зелені очі”, на який незабаром зняли кліп.

h

Гурт часто виступає як в рідному місті, так і в інших містах України. Активно створює авторський матеріал. Проте у 2013 році команду залишають спочатку Богдан Губанов, а потім і Олександр Мірошник. Це призводить до того, що колектив перетворюється на тріо. Саме через це хлопцям доводить на два роки “прикрити” діяльність гурту, а всі його учасники тимчасово грають у складі інших гуртів.
Нова історія “MFB” починається у 2015 році. Музиканти знову збираються в липні 2015-го з деякими змінами у складі: вокаліст та фронтмен Олександр Мірошник знову повертається на сцену. Денис Дем’янчук переходить з ритм-гітари на бас, аби відіграти на “Muz Boom Fest”. Після цього хлопці здобувають перемогу в жовтні на фестивалі “Червона Рута” в номінації “Рок музика”, що проходив у Маріуполі, а також фестивалі “Dnepr music awords 2015”. У гурті змінюється барабанщик, на місце Антона Заглухи приходить Володимир Мірошниченко.
Нині колектив успішно виступає на сценах рідного Дніпропетровська та в інших містах України. 14 лютого 2016 року був презентований сингл “Дождем”, після чого було розпочато запис нового міні-альбому, який наші музиканти обіцяють у скорому часі презентувати.

Склад:
Мірошник Олександр – вокал
Дем’янчук Антон – гітара, бек-вокал
Дем’янчук Денис – гітара, бас-гітара
Мірошниченко Володимир – барабани

Музика

Гурт грає поп-рок й альтернативний рок. Особисто я знайшов схожість між ними й гуртом Nickelback. Здавалося б, дивно, але в цих груп є багато чого спільного. Пісні дніпропетровського гурту наповнені ліричністю й потужним сенсом. У пісні “Ты прости” є такі рядки:

Хоч життя і так коротке,
Але все ж спалюємо його дотла

Мені це нагадало “If today was you last day”. А ще хотілося б звернути увагу на голос вокаліста. Він випромінює тепло і впевненість. Здавалося б, дивний симбіоз, проте досить дієвий. Поки я писав цю статтю, то переслухав кожну пісні не менше 10 разів, і все одно вони щоразу відкривали для мене щось нове. Хто б там не казав, але голос багато що визначає.
Хотілося б, щоб новий міні-альбом потішив новим баченням, новим піснями, але старим драйвом і серйозним підходом до роботи. Бо при прослуховуванні треків відчувається якість музики і серед багато схожих за стилем гуртів наших героїв відрізнити не так і важко. А ще бажаю зберегти позитивний настрій і для майбутнього, бо слухачів не обдуриш. Одразу помітно, чи людина отримує задоволення від того, що робить, чи ні. І хлопці з My favorite black явно люблять музику. І це головне.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Чи люблять рокери чай?

Існує поганий стереотип, що всі рокери завжди п’яні і нічого, крім алкоголю, не вживають. Сьогодні ми з вами спробуємо його зруйнувати. Опитуючи наших любих рокерів, ...