Гурт Narator випустив дебютний кліп

0

Полтавська MDM та Trash Metal команда «Narator» частенько радує своїх прихильників синглами. Але цього разу їхнє творче надбання поповнилось відео-кліпом власного виробництва.

Вся справа в тому, що ця метал – формація прогресує досить швидкими темпами. Хлопці не цураються праці і намагаються брати участь чи не у кожному метал – концерті Полтави. Саме такий підхід дозволив їм чи не вперше за майже два роки свого існування потрапити на фестиваль «Рок Булава», що цього річ пройде з 17 по 19 червня. І в першу чергу це відбулось завдяки армії власних фанів, які допомогли у напруженій боротьбі десятого відбіркового туру. Якщо люди хочуть чути, значить музика грає не даремно і має майбутнє, з чим і вітаємо «Narator».

Нова пісня під назвою «Нескоримий» побачила світ 3 квітня цього року, а вже 10 квітня було випущено й кліп. Сама пісня носить характер невеличкого оповідання про мужність, стійкість та незламність в умовах суцільного хаосу та руйнації. Той хто не скориться має право на достойне життя та власне місце у ньому, а те що будувалось на віки зустріне ще далеко не один світанок.

Кліп має високу чіткість та чудово переданий звук (особливо соло партії), проте зовсім не відрізняється оригінальністю і не має жодної сюжетної лінії. При першому перегляді складається враження неначе було відзнято процес репетиції гурту при вимкненому світлі. Єдине, що може зацікавити глядача – це сам процес гри майстерних учасників гурту на музичних інструментах, де музикантам варто віддати належне. Їхня гра дійсно заворожує, проте вищий рівень однозначно вимагає підняття планки якості контенту.

Загалом, можна сказати що гурт виконав досить великий об`єм роботи і знайшов свою творчу хвилю, проте завжди потрібно бути самокритичними, адже завжди є що вдосконалювати і куди рости.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні