Гурт «SECOND CHANCE» – відчути металкор душею

0

Знайомлячись з творчістю досі невідомого тобі гурту не часто ловиш себе на думці, що ця музика дійсно тобі до душі вже з перших акордів, першого приспіву. Зазвичай, для її усвідомлення потрібен певний час, або, навіть, певна атмосфера. Почувши ж музику гурту «SECOND CHANCE», симпатія виникає одразу та не залежно від того де ви знаходитесь – або вдома на самоті, або у гучній компанії. Компанії, яка любить важку музику звісно =)

Отже, «SECOND CHANCE» − досить молода, проте перспективна команда з жанровим направленням стилю «metalcore» та «post-hardcore», у якому ставка робиться більше на музику та якість вокалу, ніж на самі тексти. У даному випадку не можна говорити про якийсь «дисбаланс», адже кінцевий продукт виходить на диво якісним.

2016-й рік ще не встиг початись, а на студіях звукозапису, що вкриті товстезним шаром снігу з-під якого немає виходу «аж поки не розтане», кипить важка робота не одного гурту зі створення нового контенту. До таких працьовитих належить і вищезгаданий колектив. 5-го січня став доступним для прослуховування їх новий сингл під назвою «Soulscraper». У пісні йдеться про муки й страждання від правди та брехні, та одвічне питання −«що з цього краще?»− напевно не буде вирішено ніколи. Ще однією проблемою, що підіймається у синглі, є людська бездушність. Одна з причин загальних людських бід. Проте, маючи міцну підтримку та достатню внутрішню волю, її можна перемогти. І в першу чергу в собі.

Непогане мелодійне виконання, надзвичайно влучний жіночий вокал, які можуть стати незмінною візитною карткою гурту, а також вдалі важкі партії – усе це є тут. Проте, є й значний простір для зростання – покращення звуку, постави вокалу, розподіл звучань синтезатору й гітар…

Підтримаємо власну важку сцену, а гурту «SECOND CHANCE» бажаємо багатьох років музичної діяльності для створення саме такої музики, незважаючи на будь-які перешкоди.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Пост-хардкор як ера, як жанр, як стиль життя…

Як ви вже могли зрозуміти, радувати ми сьогодні будемо наших пост-хардкорщиків. Post-hardcore – музичний жанр, батечком якого можна впевнено назвати хардкор-панк. Більшість виконавців цього жанру ...