Гурт SUNRISE випускають новий альбом

0

Київський power metal гурт SUNRISE 19-го січня  представить слухачам новий альбом ‘Absolute Clarity’.

У реліз увійдуть 10 нових пісень, в числі яких дві композиції, видані раніше на синглі – “Hope And Pray” і “Live In Peace”. Ці пісні були перезаписані для альбому і відрізняються від синглових версій. Крім характерного для гурту melodic power/speed metal звучання, альбом вирізняється широким використанням клавішних. Також на ‘Absolute Clarity’ присутні експериментальні треки: зокрема, у заключній “Thunder In The Distance” можна почути фрагмент справжнього drum’n’bass.

«Ми доклали всіх зусиль для того, щоб цей альбом продемонстрував якісно новий музичний і виконавський рівень SUNRISE. Ми постаралися вкласти в нові пісні багато емоцій і переживань, всі наші почуття. Сподіваємося, що прослуховування альбому залишить в душі слухача деяку магію, додасть свої фарби в сприйняття навколишнього світу», – коментують учасники гурту.

Робота над альбомом тривала три роки. Запис і зведення здійснювалися на створеній спеціально для релізу Sunrise Studio, запис гітар – на київській Morton Studio. Оформленням обкладинки і дизайном альбому займався талановитий бразильський художник-дизайнер Jean Michel (Designations Artwork). Для випуску альбому була проведена успішна краудфандінгова кампанія.

‘Absolute Clarity’ вийде у форматі Digipack з 16-сторінковим буклетом, на заводських штампованих компакт-дисках.

Замовити альбом можна на сайті гурту https://sunriseband.net і за електронною поштою sunrisekiev@gmail.com.

Гурт SUNRISE розпочав свою творчу діяльність у 2003-му році в Києві. За час свого існування колектив випустив два повноформатні студійні альбоми: ‘Liberty’ (2007) та ‘Trust Your Soul’ (2009), а також декілька синглів. Пісні SUNRISE отримали ротацію на різних радіостанціях світу.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Особливі ігри для рокерів

Хочете розслабитись і відпочити, але не знаєте як саме? Пропоную вам один з найпопулярніших способів − комп’ютерні ігри. В них ти можеш зануритися у віртуальний ...