Гурт “Ієрархія”: « Головна мета – готовий продукт, який не соромно ставити в один ряд із улюбленими групами.»

0

«Ієрархія». Передісторія

 

Житомирська група «Ієрархія» розпочала свою творчу працю в 2009 році. Спочатку гурт виконував лише інструментальну музику, та згодом, все ж знайшовши достойну претендентку на роль вокалістки, додав до композицій також і вокальну партію. Влітку 2010-го колектив перемагає у відбірковому турі всеукраїнського фестивалю «Червона рута»  а також виступає з іспанською групою «Kathaarsys». З часом склад групи змінювався, як змінювалась і сама музика. Тепер гурт «Ієрархія» виступає в рідному Житомирі, часто відвідує столицю, організовує концерти. 18 травня відбулось представлення нового синглу гурту, який отримав назву “Битва королев”.  Інтерв”ю для журналу “Крок у Рок”  дав гітарист “Ієрархії” – Кирил Заплотинський.

 

Читаючи відгуки шанувальників «Ієрархії» стосовно нового синґлу «Битва Королев», можна зробити висновок, що фанатам досить довго довелось чекати прем’єри. В чому причина такої затримки? Чи були якісь складнощі, пов’язані із записом?

 

     Кирил :    В кожній роботі є певні перешкоди, але причина тривалих очікувань не в цьому. Насправді, наш колектив завжди старається виконувати все якісно. Головна мета – щоб готовий продукт не соромно було ставити в один ряд із улюбленими гуртами. Ми планували зробити організацію концерту масштабною. Для цього в соцмережі створили конкурс «Міс метал», переможниці якого стали моделями для обкладинки до синґлу. Обрання переможниці проводилось не лише за допомогою «лайків» шанувальників дівчат, а й з допомогою професійного журі.
Взагалі, ми планували запис на літо 2012 , але студія назвала свою дату, плюс робота з конкурсантками-моделями злегка затягнулась. Сам запис вимагав чимало часу. Були такі випадки, що в студії сиділи цілий день – в гітариста дуже складні партії і їх багато, тож доводилось вночі додому йти пішки. Але роботу виконано продуктивно.

 

Звідки черпали натхнення для написання композиції, та яку ідею вона несе в люди?

 

     Кирил :     Натхнення черпаємо звідусюди: життя, концерти, люди. Щодо даної композиції, то ми старались зробити її такою, щоби всіх слухачів «порвало». Її автором є наш клавішник – Бибиков Віталій, саме він написав музику, до якої пізніше додав слова наш поет. Ця пісня є філософською, тому не можна її просто і бездумно слухати в маршрутці. Головною задумкою було провести алегорію гри в шахи (як це відображено на обкладинці) із суттю людського буття. Сюжет побудованій на тому факті, що, хоч світ і дуальний, але дві протилежності не можуть існувати одна без іншої. Боротьба між ними є безкінечною, але це і є розвиток.

 

     18 травня у Житомирі відбулась презентація «Битви Королев». Розкажіть про дійство.

 

     Кирил :    Як я вже згадував, воно планувалось масштабним, але ми не сподівались, що все вийде аж настільки гучно. На презентацію прийшло мало не дві сотні слухачів. Приємно було те, що народ був надзвичайно активним. Переважно на концертах всі підспівують «кавери», а тут люди знали тексти майже всіх наших сиглів. Навіть по реакції учасників дійства було видно, що все вдалось. Після виступу чимало людей підбігали до нас, хвалили та просили автограф. Думаю, це один із наших найкращих концертів.

 

Які міста ще плануєте відвідати ?

 

     Кирил :    Ми хотіли б побувати у всіх куточках України, тому приймемо будь-які пропозиції. Головне, щоб організатори пропонували достойні свята, адже хочеться піднести музику та й сам концерт на високий рівень. На даний час заплановано презентацію у Києві, також запрошували у Чернігів, та, поки, дійства належно не приготовані, тому остаточні дати назвати важко.

 

      А виступи закордоном плануються?

 

     Кирил :    Цього року – ні. Думаю, з наступного. Ми подали заявку на один із Шведських фестивалів. Цього літа ще постараємось записати кілька англомовний композицій і тоді вже почнемо активніше працювати поза межами нашої держави.

 

      Думаю, шанувальникам цікаво було б дізнатись про плани на майбутнє. Чи є начерки для наступних композицій?

 

     Кирил :    Крім випуску пісень англійською, цього літа хочемо записати ще одну композицію. Вона буде ліричною, романтичною. Зрештою, можу сказати, що це буде балада під назвою «Призрачный сон».
Нам – «Ієрархії», дуже подобається українська мова. В нас є пісня «Ніч кохання» українською, але хотілось би ще таких композицій. Звичайно, надсилають тексти, та, на жаль, вони не такі, які хотілось би читати і виконувати.

 

      У вашому колективі аж шестеро людей. Як знаходите спільну мову?

 

     Кирил :    За весь час знайомства і спільної праці якось вжились. В нас не виникає жодних сварок і непорозумінь, адже ми любимо те, чим займаємось. Кожен має певні обов’язки, які старається належно виконувати.
Часто нас підтримує моя мама. Вона також любить рок музику і допомагає з перекладом наших пісень. Одного разу навіть побувала на виступі і після отриманих вражень написала пісню «Рок і Метал», що дуже приємно.

 

Роксолана Мудрак


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Коли назва не відповідає змісту

З чим у Вас асоціюється слово «pokerface»? Чоловічком, намальованим у стилі мінімалізм? Популярним на просторах Інтернету мемом «хлопчика в піжамі»? Виразом обличчя найкращого друга, коли ...