Інтерв’ю із полтавським гуртом S.A.M.

Дата: 29-07-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

Інтерв'ю із полтавським гуртом S.A.M.

На минулому тижні мені вдалося зустрітися із молодим полтавським гуртом S.A.M., і трохи поговорити з ними про їх творчість. Ми настільки захопилися спілкуванням, що нам не заважав навіть дощ! ;)
Приємного читання!

Дійові особи:

Андрій Василенко – бас-гітарист
Сергій Морозов – гітарист, композитор

КРОК У ROCK: – Чому саме така назва гурту, як розшифровується абревіатура S.A.M.?

Андрій: – Спочатку вона розшифровувалася як Сергій Анатолійович Морозов, коли це був сольний проект. Потім він запросив мене, і ми стали дуетом. І тепер назва не має єдиного тлумачення, є кілька варіантів, як пристойниХ, так і не пристойних. Наприклад, одна з них Sergiy Andriy Music. Але ми завжди бдемо раді, якщо хто запропонує більш оригінальне тлумачення.

КРОК У ROCK: – Чому у вас саме такий склад гурту(гітарист та бас-гітарист- ред.) і у чому полягає складність знайти барабанщика і клавішника?

Сергій: – Складність у тому, щоб знайти нормальних музикантів, в першу чергу, надійних людей. По-друге, складність інструментальної музики. Відсутність вокалу виводить звучання інструментів на перший план, тому потрібно бути справді гарним музикантом, початковий рівень не підійде для такого стилю музики. На даний момент у нас в гурті двоє людей, але скоро буде поповнення в слуді – ми знайшли клавішницю. Основна наша задача зараз – пошук барабанщика.

КРОК У ROCK: -Нещодавно ви виступали на фестивалі U`Rock. Розкажіть, як це було?

Андрій: – Виступали ми 5-го липня, найпершими, відкривали фестиваль. Звичайно, ми дуже переживали, коли туди їхали. Ми дізналися, що ми виступаємо лише за 2 дні до початку, не дивлячись на те, що все це відбувалося дуже швидко, виступили ми добре. Враховуючи те, що в нас немає барабанщика. Ми за два дні магалися знайти барабанщика, яки би зміг нас виручити, але всі сказали, що вони не зможуть вивчити такі складні партії за такий короткий термін, і нам прийшлося виступати під плейбек. Але,  гадаю, що найголовніше те, що ми з Сергієм виступали, грали наші пісні, виклалися на повну. Спочатку було небагато людей, але вони добре нас прийняли. В той день з нами виступали гурти W.H.I.T.E, Біла Вежа; наступоного дня – Morton, Тінь Сонця і МАСТЕР. Нам вдалося трошки поспілкуватися з Аліком Грановським(бас-гітарист гурту МАСТЕР), Максом Мортоном(Morton), Олегом Білим(W.H.I.T.E). Дуже багато вражень, хотілося б виступити там наступного року. Але зробити це з барабанщиком, і на більш високому рівні.

Сергій: – Була гарна природа. Ми не тільки виступали, насолоджувалися музикою, а ще й змогли гарно відпочити(фест проходив уселі Витачів, Києвської області, на березі Канівського водосховища).

 

КРОК У ROCK: – У вас немає барабанщика, то хто ж тоді пише вам барабанні партії на плейбек?

Сергій: – Взагалі, я виступаю композитором – пишу барабани, гітару та клавіші. Перший альбом був повністю написаний мною. Андрій створив бас-соло до New Life та Changes, басовий риф в середині We Will Never Stop.

Андрій: – Автором усієї музики на альбомі був Сергій, я йому лише допомагав аранжувати і записав лише бас. Все інше на себе взяв Сергій – мастеринг, зведення, гітари, клавіші, ударні.

 

КРОК У ROCK: – Зараз стає все більше і більше інструментальних гуртів. Хто надихнув вас створити такий проект?

Сергій: – Насправді, це для мене новина, що стає більше інструментальних гуртів. Наприклад, з України я не знаю жодного інструментального рок-гурту. Нещодавно я дізнався про полтавський гурт Sinobola, але на цьому все. З Росії знаю, звісно ж, nobody.one, але не скажу, що надихнувся саме цим проектом. Для того, щоб передати ті почуття, котрі я задумав, своїми треками не потрібен вокал. Задача пошуку вокаліста відстуня. Все що потрібно – виражаємо своїми інструментами.

 

КРОК У ROCK: – На ваш погляд, яку частину української рок-сцени може у майбутньому зайняти інструментальна музика.

Сергій: – Складне і просте питання одночасно. На мою думку, рок-музика в Україні не зазнає суттєвих змін у найближчі 5 років. Тим паче, інструментальна рок-музика. Хоча, можна надіятись, що якийсь гурт може змінити це.

Андрій: – Якою б музика не була, у кожній країні знайдеться слухач, його просто потрібно знайти і витягнути. Серж Табачніков, на мою думку, здійснив величезний подвиг у рамках країн СНГ, зміг знайти таку величезну аудиторію, проводити масштабні тури, видавати альбоми. Він – приклад для будь-якого музиканта, які хочуть досягти успіху.

 

КРОК У ROCK: – Трішки про плани на майбутнє.

Андрій: – Ми кожного дня працюємо над цим проєктом, розвиваємося, створюємо щось нове.

Сергій: – Ми любимо експерементувати, своїм альбомом ми вже це довели. Граємо різну музику. У нас намічається вихід нових, в тому числі, і вокальних пісень з запрошенними вокалістами. Думаю, у найближчі декілька місяців ми запишемо декілька пісень. Вони будуть однією із граней нашого стилю.

КРОК У ROCK: – Ну, і наостанок, невеличке побажання читачам.

Андрій: – Цицьок! І металу!(Сміється.) Слухайте гарну музику, слухайте S.A.M., ми будемо радувати вас новою музикою! Ми вас любимо!

Сергій: – Хай живе Україна, хай живе український рок!

Автор: Микола Буняк

Фото взяте з офіційної спільноти S.A.M. на сайті vk.com

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: